Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm (volt barátnőm)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm (volt barátnőm) megcsalt az egyik "kedves"haverommal (volt haverommal). A csajt szeretem, de most mit csináljak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
18 éves. A barátnőm. Én és a haverom 22 vagyunk. Már ovodában is együtt mérleghintáztunk.Nem gondoltam volna, hogy pont ő fog hátba szúrni. Elengedtem bulizni a hétvégén a barátnőmet, egy kicsit ő is kapcsolódjon ki.Lassan két éve és 7 hónapja vagyunk együtt.Nem szokott alkoholt inni, szóval ő teljes mértékben hibás ebben. A haverom is ott bulizott,és odament a bnpmhöz, hogy mi van vele, meg hol hagyott..Táncoltak meg minden, amikor a haverom megcsókolta,és másnap reggel együtt keltek fel nála..Reggel rejtett számról hívtam, és a haverom vette fel...így lebukni, azért egy kicsit gáz is. Megkeresett a barátnőm, elmondott mindent, de én ezt így már nem hiszem hogy akarom folytatni. Viszont nagyon szeretem.A haverommal azóta nem beszéltem,csak telefonon, de azt nem baráti beszélgetésnek jellemezném. Viszont ha találkoznék vele, nem hiszem hogy megállnám..na mind1..Szerintetek mit csináljak? Köszi!Robi
2010. ápr. 19. 13:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben mi vad idegenek nem tudunk tanácsot adni! Max. elmondjuk mi mit tennénk! Én tuti, hogy soha többé nem akarnám látni sem a volt csajom, se a gyerekkori barátom! Ez megbocsáthatatlan mindkettőjük részéről! Te megbíztál bennük! Egyikőjük sem érdemli meg a te figyelmedet! Kezdj új életet, egy olyan nővel, aki tisztességes veled!!! 22/L
2010. ápr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Talán megérdemel a csaj még egy esélyt ha nagyon szereted, de az ilyen "barát" nekem nem lenne haverom többé! (Általában amúgy valaki akkor lép félre, ha valami nem stimmel a kapcsolatban. Minden rendben volt köztetek?)
2010. ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a csaj gyűlöletet érdemel, és nem még egy esélyt! Ha egy vad idegennel tette volna meg, az is durva, de a gyerekkori barátjával? Na neeeem! Az nagyon durva! Megtette egyszer, megteszi többször is!!! Hagyd őt!!!
2010. ápr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köztünk minden oké volt...Soha még csak nem is veszekedtünk...Jó egyszer, ezelőtt, de az sem volt komoly...Gyakran együtt vagyunk, engedem is, nem mondhatja hogy nem, szal okés minden...De szeretem, szóval nem tudom. A haverom meg..pff.
2010. ápr. 19. 14:16
 5/17 anonim ***** válasza:

szerintem meg nem a hverod a hibás, hnem csaj

mert pasikban eleve benne van a vadászösztön, pláne, ha nincs bnőjük

a csajokat általában mindenhol minden pasi bepróbálja, és csak azokat lehet befűzni, akik hagyják magukat, mert vagy nincs barátja, vagy hűtlen

2010. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Gondold át az egészet és döntsd el! De jól gondold meg, mert ha végülis úgy döntesz hogy visszafogadod a csajt, akkor ha valamit megbocsájtasz utána ne vágd egyfolytában a fejéhez. Vagy túl tudsz lépni ezen az egészen (ami elég nehéz!) és folytatjátok "ahol abbahagytátok" , vagy úgy döntesz hogy új életet kezdesz a csaj nélkül és találsz majd egy másik csajt! "A döntés a Te kezedben van!" Remélem jól döntesz! Sok sikert!
2010. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Na ez gond, hogy a szerelemtől nem veszed észre a barátnőd hibáit, mert ott a rózsaszín köd! A barátodat okolod? És a barátnőd? Nekem 2éves a párkapcsolatom, de soha meg nem fordulna a fejemben, hogy más férfival legyek! Ha szeretek valakit, akkor csak érte élek! A barátnődnek eszébe se jutottál amikor megtette??? Épp mással élvezett... ááá, tuti nem bocsátanék meg neki!!!
2010. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Se haver,se nő. Ennyi. Egyszerű a képlet.Majd lesz új barátnő meg új haver!Pace.
2010. ápr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ennnnnyi! Egyet értek az előttem szólóval!
2010. ápr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Írtam is, hogy a barátnőm teljes mértékben hibás ebben...

Nem írtam hogy csak a haverom...

De majd átgondolom. és köszönöm a válaszokat!

2010. ápr. 19. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!