Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a haverommal? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy haverom, akivel elég sokat szoktam együtt lenni. Becsajozott (életében először...) , és hanyagol mindenkit, csak a nővel van állandóan. Engem zavar, mert túlzottan sokat van vele, sőt, ha valamiért otthon van egyedül, és a nője nem tud erről (magyarán nem a nőjével van), akkor bűntudata van... Szerintem nem jó ha túl sokat van együtt valaki, pláne ha jelentősen ignorálja a "külvilágot". Mondtam neki, hogy egyedül, vagy a hverokkal is kell lenni, és nem házasság, hogy állandóan a másikon lógjon, de semmi.
2011. szept. 17. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
haggyad má..szerelmes=) ha neked is lesz szerelmed teis mindig vele akarsz majd lenni és le fogod tojni a külvilágot=)
2011. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Voltam, és nem:) Megtartottam az egyensúlyt.
2011. szept. 17. 19:56
 3/10 anonim ***** válasza:
ha igazán szerelmes lettél volna akkor igenis csak vele szerettél volna elsősorban lenni:P jó nagyon fontosak a barátok de azért a szerelem..:)
2011. szept. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

igazad van amúgy:P

Jó csak zavar na:D Megválogatom a haverjaim, és azért sokszor zavaró, hogy le vagyok.....

Mert amikor nekem van, akkor meg ő nyavajog.:D

2011. szept. 17. 20:01
 5/10 anonim ***** válasza:

figyu. a gyerek kicsit éretlen:D

mikor szakít a nőjével próbáld feszegetni a határokat .szard le te is .majd csak rájön hogy még egyszer nem csinálhat ilyet

18f

2011. szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát majd legközelebb közlöd vele hogy csituljon mert őis ugyan ezt csinálta=)
2011. szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
tipikus csicska papucs kategória,szerzett egy nőt és ti már nem számítotok neki az ilyen nem haver,nekem is volt ilyesmi haverom de szintén leszart mindenkit,most pár éve együtt vannak mostanában már nem annyira zárkózott mint amikor összejött a csajjal.Sokan képesek elfelejteni hogy csaj bármennyi van,de haver,barát nem sok.
2011. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak.


Ember, te miket beszélsz? Totál értelmetlen hülyeség!


Egy barát nem attól barát, hogy egész nap egymással vagytok. Az én egyik legjobb barátom pl egy ideje baromi messzire lakik tőlem és csak pár havonta találkozunk, de attól még a barátom. És nem is akármilyen. Éretlenek vagytok még az a baj, és még igazán szerelmesek sem voltatok az tuti.


Csicska valaki, ha a párjával van...eszem megáll komolyan!

2011. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ma 21:04 majd akkor nyilatkozz ha lesznek haverjaid és megtapasztalod amiről itt szó van,mikor lány előtt minden nap együtt mentetek ide oda hirtelen nem jár már hozzád,sőt amikor elmegy a házad előtt a lányhoz vagy épp onnan megy haza akkor sem ugrik fel hozzád,minden napi kapcsolat hirtelen megszűnik jóbarátnak hitt emberrel és pár hetente beszélgettek csak mer épp össze futottatok a teszkóba... ha ez szerinted így van rendjén te egy óriási veréb vagy,verebek verebe egy nagy csicska.
2011. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha te a haveroddal, vagy a barátoddal szeretnéd leélni az életedet, akkor rendben ;)
2011. szept. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!