Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves amatőr tanácsadó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves amatőr tanácsadó barátaim (főleg a hölgyek) szerintetek mit érez ő, (és pláne én) illetve mi a helyes lépés?

Figyelt kérdés

Tehát a körülmények: adott egy irtó aranyos barna lány, aki szerintem nem tudja magáról, hogy csodaszép, és fantasztikus kisugárzása van. Közeli barátok vagyunk, sokat és bizalmasan beszélgetünk, és nincs meg az a begyöpösödött távolságtartás, amely a régi fiú-lány barátságokra jellemző. Mérsékelt közeledésemet nem utasította el, sőt szerintem apróbb jeleket is adott, de hát nekünk, férfiaknak ezek mindig talányok. Fő kérdésem az lenne, hogy mit gondoltok egy párkapcsolat elejéről? Adhat a lány határozott utalásokat? (konzervatív típus) Illetve ezek hiánya ugye nem jelent mindig érdektelenséget? Vagy maradjon közömbösnek tűnő a lány a fiú első lépéséig? Szerintetek egy randira hívás segítene az ügyön? Vagy azzal elijeszteném? Nem vallanék szerelmet(még), egyszerűen közös programokat szerveznék a jobb megismerés érdekében. Vajon ezt ő is így látná?

Barátja tudomásom szerint még nem volt, és szerintem pont ezért bizonytalan abban, hogy mit kell tenni ilyenkor. (én is így vagyok) A viszonylagos közömbösséget (ismétlem: tűzdelve számomra nagyon kedves "jelekkel") annak tudom most be, hogy nem engem utasít, hanem az egész párkapcsolat dologtól fél. Ez esetben pedig szeretném segíteni ennek a zárkózottságnak a leküzdésében. További bonyodalom, hogy körülbelül 1 hónapig semmit sem tehetek, mert más udvarol neki Azt hiszem szeretem. Már kiírni is jó volt magamból, a segítségeket, tanácsokat meg nyitott szívvel várom, és előre is köszönöm azokat.19/F Pécs


2010. ápr. 16. 21:29
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Végre értelmes vita az oldalon!

2010. ápr. 18. 14:07
 22/26 Ywerd ***** válasza:

Barátom! 19 éves vagy és még itt tartasz?Jajj de bizonytalan vagyok ,jajj de nem tudom mit kéne tenni.Tudod melyik a legrövidebb út?AZ EGYENES.Ez a férfi útja.Neked kell tudnond mit akarsz,ne legyél langyi mert az a másik srác úgy bevág a csajodnak hogy pislogni sem tudsz.Mit gondolsz mire vár a csaj?Szerinted a másik pasit miért emlegeti neked?Hogy lépj már végre te b.rom!Mire te ezzel a tempóval célba érsz,régen lehagy az aki három napja ismeri,de tudja mit akar,és meg is kapja.

Utána meg vigasztalhatod,de a langyiságod miatt úgyis újra más ágyában fog kikötni,mert FÉRFIT akar. 29 F voltam,Pá

2010. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

"Neked kell tudnond mit akarsz"

Én tudom mit akarok. És nem betenni neki.


A tanácsot köszönöm, a határozott lépés is egy vélemény, és nem is rossz.

2010. ápr. 20. 22:21
 24/26 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!:)

Nem kell feltétlen "langyinak" nevezni valakit azért, mert figyel a lányra, és tiszteletben tartja... Én tuti nem szeretnék veled összefutni, mert abból amit írtál az jött le, hogy csak arra mész... Meg kérlek.. ne nézz már tárgynak egy lányt. Nem véletlen konzervatív. Nem a szexre hajt, mint te. A kérdezővel szívesebben összejönnék mint veled az tuti.

2010. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Ó ez hízelgő, köszönöm :D
2010. ápr. 21. 17:08
 26/26 anonim ***** válasza:

Még mindig ott tartok, hogy hívd el fagyizni a lányt:)

Én randiznék egy ilyen sráccal, mint te:)

Csak én öregecske vagyok már...

26.L

2010. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!