Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves amatőr tanácsadó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves amatőr tanácsadó barátaim (főleg a hölgyek) szerintetek mit érez ő, (és pláne én) illetve mi a helyes lépés?

Figyelt kérdés

Tehát a körülmények: adott egy irtó aranyos barna lány, aki szerintem nem tudja magáról, hogy csodaszép, és fantasztikus kisugárzása van. Közeli barátok vagyunk, sokat és bizalmasan beszélgetünk, és nincs meg az a begyöpösödött távolságtartás, amely a régi fiú-lány barátságokra jellemző. Mérsékelt közeledésemet nem utasította el, sőt szerintem apróbb jeleket is adott, de hát nekünk, férfiaknak ezek mindig talányok. Fő kérdésem az lenne, hogy mit gondoltok egy párkapcsolat elejéről? Adhat a lány határozott utalásokat? (konzervatív típus) Illetve ezek hiánya ugye nem jelent mindig érdektelenséget? Vagy maradjon közömbösnek tűnő a lány a fiú első lépéséig? Szerintetek egy randira hívás segítene az ügyön? Vagy azzal elijeszteném? Nem vallanék szerelmet(még), egyszerűen közös programokat szerveznék a jobb megismerés érdekében. Vajon ezt ő is így látná?

Barátja tudomásom szerint még nem volt, és szerintem pont ezért bizonytalan abban, hogy mit kell tenni ilyenkor. (én is így vagyok) A viszonylagos közömbösséget (ismétlem: tűzdelve számomra nagyon kedves "jelekkel") annak tudom most be, hogy nem engem utasít, hanem az egész párkapcsolat dologtól fél. Ez esetben pedig szeretném segíteni ennek a zárkózottságnak a leküzdésében. További bonyodalom, hogy körülbelül 1 hónapig semmit sem tehetek, mert más udvarol neki Azt hiszem szeretem. Már kiírni is jó volt magamból, a segítségeket, tanácsokat meg nyitott szívvel várom, és előre is köszönöm azokat.19/F Pécs


2010. ápr. 16. 21:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%

Ha észrevetted a jeleket (ha meglát mosolyog és örül neked, és nem feltétlenül poénosan, hanem kicsit zavartan; ha nem mer hozzád túl közel menni, egy picit távolságtartó stb.) akkor finoman kis lépéseket tehetsz felé. Ha látod hogy nem utasít el akkor szerintem nyert ügyed van. Hívd el valahova ahol csak ketten lennétek, de ne legyen túlságosan észrevehető, hogy randira készülsz. Példa: meg szeretnéd nézni mit vetítenek a moziba, nem kísérne-e el... aztán sétálni hívod, meghívod egy fagyira (ha szereti) stb. Szerintem kis lépésekkel többet érhetsz el mintha egyből a nyakába zúdítanál mindent.

Sok sikert!:)

2010. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen randira hívnám! A halogatással biztos nem jutsz előbbre, pedig benned már bontakoznak az érzések, tehát muszáj volna kideríteni, hogy ő mit gondol kettőtökről!
2010. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%

:) hát ha jelzéseket ad akkor szerintem lépni kellett volna már....más udvarol neki és te ezt hagyod? Lehet hogy így veszítted el álmaid asszonyát?! Kérlek lépj valamit. Egy azért, mert borzasztó lehet otthon, egyedül tépelődni, szenvedni. Kettő pedig azért, mert lehet, hogy ő pont a 'tutyimutyiságod' (neharagudj:D) miatt fogja beadni másnak a derekát....


Én, az alapján, ahogyan írtál, már belédestem.....:D

2010. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%
Szerinteeem hívd el valahova, moziba, akár bulizni, és egyszer csak beszélgetés v filmnézés közben karold át vagy fogd meg a kezét :) ahogyan reagál, tudni fogod a helyzetet.
2010. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ne támadd le egyből... Mert ha kedvel, de még nem kimondottan szerelmes bizonyos lépésekkel magadba bolondíthatod. Viszont ha egyből letámadod nem biztos, hogy a nyakadba ugorna... Csaj vagyok és igen.:D kiszámíthatatlanok vagyunk:D Az első barátom pl. addig nem lépett amíg 100%-ra nem tudta biztosan, hogy szeretem (kiderítette). Bizonyos okokból szakítottunk, de pár év múlva újra meg akarta próbálni, viszont valaki más gyorsabb volt. Mivel én nem tudtam a szándékáról, és azt hittem csak barátilag közelít, összejöttem a másikkal. Ne halaszd sokáig de ne is ess neki egyből.:D Arany közép út... Bocsi, de csak ennyit tudtam segíteni.:$
2010. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
100%

Szerintem, ha úgy érzed, a lány konzervatívabb típus és még tart a párkapcsolattól, mert azelőtt nem volt neki, mindenképpen légy türelmes. Ne éreztesd, hogy kifejezetten randira hívnád, ne siess el semmit, apránként lépj csak felé. Az én véleményem az, hogy először olyan programra hívd, ahol nem feltétlenül csak kettesben vagytok, és inkább ne moziba, mert a mozinak megvan az a hátránya, hogy filmet kell nézni, és nem lehet például beszélgetni egymással. Javaslom derítsd ki mit szeret? Mi a hobbija? Ez jópont lehet a programválasztás terén, mert azt jelzed, odafigyelsz rá. Ha konzervatív típus, akkor a jelei sosem "feltűnőek", hanem ahogy mondod apróak. A mosoly a lelkesedés, az enyhe zavartság, ahogy írták, mindenképpen jel. Nem tudom viszont mióta ismered. Ha régóta, akkor nyugodtan elhívhatod közös programra, de ne érezze nagyon azt, hogy ez randi, mert megijedhet. A konkretizálást inkább tartogasd kicsit későbbre, mkor úgy érzed,jobban feloldódott. Ne öltözz ki, légy természetes, mosolyogj sokat, dícsérd, mert ez minden nőnek jól esik. A lány érzéseit pedig megértem, mert szinte mindenben hasonlítunk.

Tedd meg az első lépéseket az új dolgokban, mrt ő nem hiszem, hogy fogja, de csak óvatosan tedd. Mindig figyeld a reakcióit, (elhúzódik, mosolyog, izgalomba jön, bizonytalanná válik, ijedtté...stb.) akár a legkisebb rezdülését, és akkor biztosan minden rendben lesz. Ezt tudom tanácsolni, és kívánom, hogy sikerrel járj, mert a soraidból úgy érzem, valóban szívből szereted ezt a lányt! Szurkolok neked! :)

2010. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Szerintem se azzal indíts, hogy járni szeretnél vele. Az jó ötlet, ha elhívod közös programra, és egyre többre, ha van rá lehetőség. Észre fogja venni, hogy már nem baráti szándékaid vannak csak, ha többet kezdesz találkozni vele és többször keresed. Biztosan ad majd jeleket. Ha ő is hasonlóan érze, előbb-utóbb valamelyikőtök kimondja majd. Ha viszont ő nem érez másként irántad, csak barátként, akkor le fogja állítani a dolgot. Szerintem veszteni nem veszthetsz. Ha ennyire kedves lett ő a számodra, akkor érdemes mindenképp próbálkoznod valahogyan. L/22


(Egyébként pedig igazán nem udvarolni akarok, de örülök, hogy olvastalak. Sajnos egyre ritkább ezen az oldalon, hogy valaki választékosan és kedvesen képes kifejezni magát írásban. Felüdülés volt most olvasni téged.)

2010. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

21:42 utolsó mondatával egyetértek! És még pécsi is vagyok :D

Egyébként a leírásod alapján hasonlóak vagyunk a lánnyal. Én például szívesen venném, ha elhívnának valahova, nem kifejezetten randira, de valami közös program simán jó lehetne. Kirándulni például... Vagy mondvacsinált ürüggyel hívd el, segítsen anyukának/huginak/nővérnek/nagymamina/... ajándékot nézni, mert semmi ötleted nincs. Nem tudom, hogy tanulsz-e, egy helyen tanultok-e, de közös tanulás is jó ötlet.

Aranyos dolog, nem teljesen egyértelmű, de sejtet valamit, ha néha megdícséred a frizuráját, ruháját.

Hogy érted, hogy más udvarol neki? Ha konkrétan együtt járnak, akkor szerintem hanyagold a dolgot, de ha csak simán udvarol neki a másik fiatalember, akkor nem kell visszafognod magad. :) A lányok szeretik, ha körülzsongják őket. :)

21/L

2010. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nagyon gyors és értékes válaszokat! (észrevettétek hogy egy hülyeség se jött?) Nagyon kedves emberek lehettek! 21:42-esnek :legalább van egy tartalékom :) Nem hittem volna, hogy sorokkal hódítok :)

Azért nem léphetek,mert lestoppolták a lányt (1 éve :( ) és ilyenkor az íratlan szabályok szerint nem lehet lépni, ezt minden fiú tudja. A sok apró lépéstől azért félek, mert kialakul az a gyöpösödés amit írtam, amikor úgy érzed, hogy tabu a másik, mert régóta ismered. Elsőre én sem randira gondoltam, hanem valami békésebb koncertre. Lányok, olyan van, hogy nem vagytok szerelmesek, de szimpatikus a srác, és a randikon döntitek el, hogy ő lesz-e az igazi? (szerintem ez a normális, nem?)(Csak mert nem hiszem, hogy az utcán "járogató" párok mind őrült szerelmesek, és azt sem hiszem, hogy ez a lány most értem sír, de szerintem eszébe jutok.) Amikor pedig a srác vallomást tesz, akkor vagy megköszönöd és eltiprod a szívét a "legyünk barátok" szöveggel, vagy... na tudjátok :)

Amúgy nagyon sok mindent tudok róla, ilyen téren nem lesz gond :)

2010. ápr. 16. 22:09
 10/26 anonim ***** válasza:
Apám, utolsó! Jókat írsz. Hogy lettél mégis 0 %-os?
2010. ápr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!