Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy még mindig érez valamit a volt barátnője iránt?

Figyelt kérdés
Már kicsit több, mint egy éve, hogy együtt vagyunk, és ma megtaláltam nála hát...hogy is mondjam, nem mindennapi fotókat a volt barátnőjéről, és kettejükről is. Amin épp a "szexuális életüket" örökítik meg. Jól el voltak dugva. Azt mondja, azt sem tudta, hogy azok a képek ott vannak. Nem tudom, de valamiért nem hiszem el. És hogy fogok tudni ezután úgy viszonyulni hozzá, mint régen???
2008. szept. 27. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom ezek a képek nem az orrod előtt hevertek amit nem tudtál nem észrevenni, hanem el voltak rejtve és te kikutattad őket. Ez nem túl dícsértes dolog. Egyébként az hogy megőrizte ezeket a képeket nem jelenti hogy a volt nőjét szereti. Azért mert van új partnerünk nem kell a szemetesbe dobni minden régi emléket. Nyilván mivel kényes fotókról van szó, rosszul érintett téged, de ezért nem kell kutatni, csak magadnak okozol vele fájdalmat és a barátod valószínűleg már tényleg el is felejtette őket vagy csak régi emlékként őrzi.
2008. szept. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De milyen dolog ilyen képeket "emlékként" őrizgetni??? Az előző válaszoló gondolom egy férfi...Ezt csak egy nő értheti meg, mekkora csalódás volt ez nekem.
2008. szept. 28. 08:08
 3/7 anonim ***** válasza:
én nő vagyok. Az, hogy kutatsz a barátod után ez hiba! Ráadásul nincs azon semmi, hogy meghagyta a képeket. Nekem van 2 éve barátom és az exbarátaimről mindről megvannak a képek és közös képek, ezen nincs semmmi. Ha az előző nőjét szeretné akkor vele lenne nem veled. Mondjuk az tényleg elég durva, hogy olyan képeket készitettek ahol ............., de nyugi :). Hidd el! Szeret téged:)
2008. szept. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is lány vagyok, és én is kutattam a barátom után. (lám-lám, milyen a női természet). És most így utólag belátom, hogy nem kellett volna.

Az, hogy fényképeket őrizget, nem bizonyít mást, csak hogy előtted is volt élete. És pont az "előtted levő élete" tette olyanná, amilyennek te most szereted. Szóval, semmi gond nincs azzal, hogy megvannak a képek, nem napi szinten nézegeti - pláne, ha azt mondja, hogy nem is tudott róla, hogy ott vannak -, akkor felesleges az aggodalom.

És igen, fogsz tudni úgy viszonyulni hozzá, mint régen - mert az a barátnő már a múlté, és most csak te vagy.

2008. szept. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok. Egyfolytában ez jár a fejemben.
2008. szept. 28. 16:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok és ízig-vérig nő, hidd el:)) Még sosem néztek férfinek. Megértem hogy rosszul esik az ilyesmi de fenntartom hogy ne kutass, hanem helyette inkább bízz meg a párodban és nem kerülsz ilyen helyzetbe.
2008. szept. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem erre egyedül a barátod adhatna konkrét választ! Ülj le és beszéld meg vele, hogy emészt téged a dolog!
2008. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!