Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelitek ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek ha párotok érez még valamit az előző barátnője iránt?

Figyelt kérdés
Őszintén nem tudom mit gondoljak.A mostani barátommal egy másfél hónapja békültünk ki. Ő akart.Mikor az első szakítás után beszélgettünk én azt mondtam, hogy legyünk barátok (pedig szerettem, és most is szeretem. És ő is tudja ezt.. ), mire ellenezte ezt.. Azt mondta nem tudo mellettem úgy elmenni az úton, hogy úgy gondoljon rám, hogy csak a barátja vagyok.. A volt barátnője meg állandóan irogat hol msn-en,hol telefonon és hivogatja is.. Legelőre gondoltam,hogy na hát aztán én is beszélgetek a volt barátommal, meg jól megvagyunk... de aztán kezdett fura lenni, mert tudom hogy a barátom szerette a volt barátnőjét,és utolag irt is neki a barátom msn-en , hogy "nem lesz ez igy jó, mert a lábai reszketnek" mikor meglátja őt. Nem tudom mit csináljak... :(
2010. júl. 14. 16:14
 1/6 A kérdező kommentje:
A multkor meg nála voltam, és épp írt a csaj. A barátom nem írt vissza.. Mikor meg megkérdeztem, hogy miért nem ír visszaa neki, és hogy mivan köztük akkor azt felelte,hogy semmi, most velem fog foglalkozni, ott vagyok hagyjuk(a témát).
2010. júl. 14. 16:18
 2/6 anonim ***** válasza:
sehogy otthagynám
2010. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én barátom néha beszél róla, bár valamikor az is rosszl esik, de egyáltalán nem tartják a kapcsolatot.

Az nem lehet, hogy csak barátok maradtak?

2010. júl. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tapasztalatból mondom,hogy ezt nem kéne folytatnotok szerintem,nem fogja kibírni,hogy ne menjen vissza a csajhoz hacsak pár dugás erejéig.
2010. júl. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
"Szeretlek" Irta ezt a csaj.. szoval nem csak jó barátság szerintem a csaj felől..
2010. júl. 14. 16:37
 6/6 A kérdező kommentje:

ami a dugást illeti nem menne vissza, nem olyan pasi :-j esetleg azért inkább, mert megsajnálja a csajt... még ő is érez valamit iránta, a csaj is szereti..

nem is lenne baj avval, oké hagynám hogy menjen, és mert szeretem többször is elmondtam neki, hogy hagyjon engem, mellőzzön, és béküljön ki a csajjal, meg harcoljon érte..de ő azt mondta, hogy nem fog harcolni már többet érte... és akkor miért akart volna Ő kibékülni...

Kegyetlen..

2010. júl. 14. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!