Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek engem szeret vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek engem szeret vagy még érez valamit a volt barátnője iránt?

Figyelt kérdés
3 hónapja leszek együtt a barátommal, és szeretjük egymást, mármint én nagyon szerelmes vagyok belé, és elméletileg ő is belém! nagyon jól megvagyunk viszont a telefonjában találtam még egy rakás képet amin a volt barátnőjével van!nekem ez nagyon rosszul esik. szerintetek érez még valamit? másfél évig voltak együtt, és a csaj megkereste kb egy hónapja hogy ő újrakezdené a barátommal. a pasim nemet mondott neki, viszont én most nagyon el vagyok keseredve a képek miatt. mit csináljak?nem akarom neki megmondani hogy hé töröld már ki az ex-es képeidet, mert nem tudja hogy láttam őket...wááá
2011. jan. 10. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Töröld ki te a képeket, és ha kérdezi, akk mond h 1 ujjal se nyúltál a mobiljához!
2011. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sajnos meglehet. Nekem a drága ex már 8 hónapja keseríti az életem folymatosan valamivel. Kezdem unni. Legszívesebben szétcincálnám...:@@@@@@@@
2011. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én is cincálnám

viszont nem fog hülyének nézni ha kitörlöm őket??és rájön?

ha meg megmondom neki hogy turkáltam telójába akkor is hülyén jön le...

2011. jan. 10. 21:45
 4/6 anonim ***** válasza:
egyszerű. Kérdezz rá nála. persze finomat. Mit érzel az exed irán? nem szokot hiányozni? Van még róla valahol képed esetleg? gépen, telón? Csak finoman mintha egy sima beszélgetést kezdeményeznél. Így még az is kiderül öszinte-e. Ha nem mondja meg az igazat valószínű még érezz valamit, ha meg mondja h van a teljébe kérd nyugodtan h szeretnéd h törölje ki mert neked ez rossz, ha ennyire nem képes érted szintén valószínű h még vmit érezz.
2011. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Túlreagálod. Lehet, hogy csak bennfelejtette őket.
2011. jan. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismerős. Én megkérdeztem ki az a képen, picit habozott a válasszal, majd (szerintem tettetett) nem törődömséggel azt mondta, hogy a volt barátnője, csak ott maradtak a képek... Ami a legjobban szíven ütött, az az volt, amikor azt mondta, hogy azért kedvel, mert emlékeztetem az exére. Nah kössz.. De ez már más. :)

Finoman kérdezgess róla. :)

2011. jan. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!