Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szólítsam meg ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsam meg ha csak fölvettem msn en de még nem beszéltünk?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit fölvettem msn en de nemtok hogy ráírni mer nem jut eszembe semmi. Mer fontos az I. benyomás.
2010. ápr. 12. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia.
2010. ápr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jajjjj :D:D

de ha már ittvagyok,segítek: írsz egy sziát, aztán leírod pl...mittomén...h bocsi ki kell nyitnom tesómnak az ajtót mer hullarészegen jött haza és elvesztette a kulcsait :D...és ez már ad szikrát a beszélgetésre,megvan a téma :D

2010. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19/F voltam
2010. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz vele miről beszélni akkor minek vetted fel msn-re? :D

Am egy Heló is megteszi.

2010. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kezdetben elég 1 szia is.

aztán ha vissza köszön, te tudod hogy honnét, miként ismerted meg, és máris ott a kezdő téma(a megismerkedésetek módja/helye) hacsak nem kezdi ő hamarabb a köszönésed után,

utána meg sodródj az árral, tuti felmerül majd valami amiről birtok beszélgetni

a lényeg ne légy túl erőltetett és ha kérdezz felelek lesz, nem pedig két oldalú beszélgetés másnap próbálkozz újra

ha pár nap múlva se birtok "rendesen" beszélgetni akkor sajna nincs közös témátok

és úgy nem fog menni, ha nem birtok miről beszélgetni

sok sikert :)

2010. ápr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia cica van gazdád?:O
2010. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!