Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm házasodni és gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm házasodni és gyereket szeretne, de én nem érzem magam készen erre. Mi a köztes megoldás?

Figyelt kérdés
Barátnőm házasodni szeretne és gyereket akarna tőlem. Ezeket pedig jövő augusztusra szeretné kivitelezni. Én még benne is vagyok a lakodalomba de a gyerekben nem vagyok biztos mert még én is gyereknek érzem magam 24 éves korom ellenére. De a gyereket soknak érzem én nem állok készen erre. De viszont ő úgy gondolja, hogy ha én nem akarom akkor viszont el kell válnunk és mindenki járja a saját útját, mert nem egy a világnézetünk!

#gwgwe
2016. jún. 12. 17:04
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
9# ki mondta h rá erőlteti? Ő ezt szeretné ha a pasi nem akkor szétválnak útjaik. Itt nincs kompromisszum. Miért mondana le ő a vágyairól a pasi kedvéért?
2016. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
75%

Senkinek nem kell feladni a vágyait. Megértheted őt is, nem akar sokáig várni, lehet több gyereket is szeretne. Ha nem egy a jövőképetek, jobb ha szépen elválnak útjaitok. Szemét dolog lenne a részedről csak azért elvenni, hogy befogja végre a száját és húzni a gyerekvállalást aztán mire beadod a derekadat rájössz hogy nem is ezt akartad és jön a rossz házasság vagy a válás.

Szerintem ő nem zsarol téged, elmondta hogy mit szeretne. Ha te is vele képzeled el a jövődet és tiszta szívedből szereted, beszéld meg vele, hogy te várni szeretnél 1-2 évet a gyerekkel, de ha úgy érzed nem igazán akarsz gyereket még vagy 10 évig ne húzd az ő idejét.


Itt jön be a képbe a "ha szereted, elengeded".

2016. jún. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
0%
Jaa, nehogy már majd valaki megmondja, hogy egy államban mit csináljanak az emberek. Mindenki csináljon azt amit akar. Gyilkolászhatsz, rabolhatsz, kurvälkodhatsz azt csinálsz amit akarsz. Nehogy megmondja valaki, hogy esetleg gyereket kellene szülni egy nőnek.
2016. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként nem mondta, hogy kötelező gyereket szülni. Senki nem mondott olyat, hogy gyerekszülés a DOLGA a nőknek és olyat sem mondott senki, hogy KÖTELEZŐ gyereket szülnie. Azt mondta el, hogy az lenne a LEGIDEÁLISABB dolog, ha a nők a gyerekneveléssel foglalkoznának és nem a karrierhajkurászás lenne a lagfontosabb. Ha kötelező lenne a gyerekszülés akkor törvény kötelezne rá. Ez csak az ő véleményük volt. Természetesen mindenki majdnem azt csinál amit szeretne. Sok nőnek egyébként sem való a gyerekszülés, csak kárt csinálnak. Egyébként ez az egyész dolog kétszáz éve nem is volt kérdés tárgya, mármint a gyerekszülés. Minden nőnek természetes dolog volt. Csak a mai elfajzott, liberális, gusztustalan világunkban van az, hogy sok nő ezt már csak nyolcadrangú dolognak tartja az életében, mert hatalmas tetteket hajtanak végre a plázákban lejtve amitől nem futja a drága idejükből gyereket szülni. Nagyja karriert akar befutni. Végén meg lényegtelen karriert fut be nagy részük. Aztán vannak olyanok is amelyiket valóban befutnak és még gyerekre is van idejük. Nyugodtan le lehet pontozni, úgyis csak ennyit tudtok.
2016. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

24evesen apasaghoz nem csoda ha fiatalnak erzed magad , en mint no 22eves korom ota varom h mikor lesz vegre gyerek most 24vagyok, parom 27mult es jovore tervezzuk. Nalunk o akarta elobb (idén) de termeszetesen vár. Nem siettet. Nem akarja h ne erezzem magamat keszen , ez nem csak valamI uj szexpòz. Nem akarja azt sem hallgatni h en vmit nemtudtam megtenni. Vagy o ravett stb.

Aztmondta 30eves koraig raer. En addig forditva nem varnek. A nok biologiai oraja sokkal gyorsabban ketyeg. A ferfiak konnyeden teherbe ejtenek egy not 35 evesen is. Egy no 30-34eves kor felett nehezebben esnek teherbe, es tobb a veszélye is, mint az anyara s gyermekre.

2016. jún. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Tudod egy nő nem csak a gyerekneveléssel és 'karrierhajkurászással' tudja elfoglalni magát, de gondolom most ezzel újdonságot mondtam a számodra.


"Csak a mai elfajzott, liberális, gusztustalan világunkban van az, hogy sok nő ezt már csak nyolcadrangú dolognak tartja az életében"


Nem! Az akkori elfajzott, undorító és szánalmas világban volt a világ legtermészetesebb dolga, sőt ott a nőnek ez volt a kötelessége, nem volt olyan, hogy becsúszott egy gyerek, akire nem voltál felkészülve semmilyen téren és elvetetted. Megszülted, ha akartad, ha nem! Nem baj ha már a hatodik volt és anyagi háttér sem volt hozzá. Mit számít, meg kell szülni. Na nekem senki ne mondja, hogy ez lenne a természetes! Mindenkinek más a fontossági sorrend az életében és senki nem ítélkezhet más felett csak amiatt, mert neki másképp van az a bizonyos sorrend. Tudod nem minden nő a plázában veri a s*eggét és emiatt nincs ideje gyerek szülni, hanem csupán nem érzi a késztetést arra, hogy szüljön, mert: szimplán nem akar, nem szereti a gyerekeket, nincs hozzá türelme, nincs meg az affinitása stb stb. Már miért kéne a legfontosabb, elsődleges dolgok között szerepelnie a szülésnek?! Attól még nem lesz egy nő sem kevesebb, sem több. Ez csak egy lehetőség és nem kötelesség és 'legfontosabb' dolog.

Rengeteg minden lekorlátoz egy nő az, ha szül! Onnantól vége a nyugalomnak, a pihenésnek, nincs olyan, hogy úgy elmennél mondjuk kettesben a barátoddal egy színházba, egy moziba, nem pihened ki magad, mert éjszaka kapod a folyamatos ébresztőt. Sír, mert fáj a hasa, sír, mert éhes, sír mert miért ne. Rengeteg időt igényel, rengeteg türelmet, önfeláldozást és még sorolhatnám. Majd ahogy nő jönnek a további problémák, az oviban ez van, a suliban meg beszólt Pistike és tőled várja a világmegváltást. Majd kamaszodik, szemtelenkedik, buliba menne, te meg egész éjszaka nem alszol, mert azon aggódsz vajon nincs-e semmi baja blabla. Hát ne haragudj, de erre nincs mindenkinek igénye és ki vagy te, vagy bár ki más ezen a Földön, hogy megmond hanyadlagos szempont legyen egy nő életében a gyerek? Hogy mennyire legyen fontos.

Igen is lehetnek fontosabb dolgok az ember éltében, mert mind mások vagyunk és mindenkinek más a fontossági sorrend. Ez van, túl kéne azon lépni, hogy egy nő persze csináljon, amit akar, de azért annyira ne élje már bele magát, hogy a gyerekszülést kihagyja az életéből.. Mert mi lesz, ha nem szül? Összedől a világ?

2016. jún. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
0%
Nem mondtam azt, hogy felelőtlenül 6-ot kell szülni. Sőt SENKI nem mondott ilyet. Én egy ember vagyok. Egy olyan értékrenddel amiben az a normális, hogy a Homo Sapiens Sapiens családot alapít és megpróbálja kihozni a legjobbat és a legtöbbet az utódokból minden erőfeszítése révén. Véleményem szerint így lehet fejlődni és előre haladni a világban. Minden más egyed amelyik nem alapít családot az egy zsákutca. Lehet, hogy ő jól érezte itt magát, de ez csak saját önös érdekeinek volt jó semmi mást nem adott tovább. Nem járult hozzá a jövőhöz. (Persze lehet itt jönni azzal, hogy kutatóként ezt meg azt csinált. Persze van ilyen is, de kevesebb az ilyen kutató mint az aki csak úgy nem válalt gyereket.) Mert mint ahogy te is leírtad "Onnantól vége a nyugalomnak, a pihenésnek, nincs olyan, hogy úgy elmennél mondjuk kettesben a barátoddal egy színházba, egy moziba, nem pihened ki magad, mert éjszaka kapod a folyamatos ébresztőt. Sír, mert fáj a hasa, sír, mert éhes, sír mert miért ne. Rengeteg időt igényel, rengeteg türelmet, önfeláldozást és még sorolhatnám." Vége a nyugalomnak, az önös érdekek köre lezárult. Foglalkozni kellene az utóddal és egyesek annyira elkényelmesedtek, hogy erre nem hajlandóak, mert ők a hercegnők akiknek nehogy már felsírjon a gyereke hajnalban, mert másnap fáradtan fognak menni arra az eszméletlenül fontos és érdekes színházi előadásra. És legtöbb esetben ahogy te is leírtad ez az indok arra, hogy nem szülnek. Minden más indok valahol megérthető számomra, de ez a legszánalmasabb indok. Evoluciós zsákutca az összes ilyen ember. (A betegség miatt szülni nem tudokat nem sorolom ide, az sajnálatos dolog.) Szinte totál haszontalan a befolyásuk a jövőre. Pár évig hozzátesznek kicsit a GDP-hez, szennyezik a környezetet a kényelmes kis globalizált, fogyaasztói világukban, aztán kinyiffannak. Ezekért az emberekért aztán igazán fontos volt eltelnie ennek a jónéhány millió éves egyedfejlődésnek. Eltévéznek, elmoziznak, festegetnek, kirándulgatnak néhány évet aztán kivonódnak a forgalomból mintha soha itt sem lettek volna. Ez olyan mintha egy focicsapatban játszana valaki, aki csak a kezdő körön belül kényelmesen nézelődve figyelné maga körül a meccset. Nem fárad el, nem rúgják fel, nem izzad le, igaz gólt sem nagyon tud szerezni, de legalább jót szórakozott 90 percig nézve a többieket. Kérdés az, hogy akkor mi a büdös francot keres egyáltalán abban a focicsapatban? Elárulom, kárnak volt ott, csak a füvet taposta ki középen, meg a helyet foglalta a kispadon félidőben. Persze szerencsére szabad döntése van mindenkinek, hogy mit csinál. Az válal gyereket aki akar és az nem csinál semmit a focicsapatban aki akar. Persze aztán lehet, hogy a csapattársak örülnek is, hogy az a marha nem is kontárkodik bele a játékba. Úgyhogy másokhoz hasonlóan én SEM várom el senkitől, hogy szüljön és NEM is kötelezek rá senkit, viszont a véleményem megvan a dologról. Mindenki eldöntheti, hogy képes-e felnevelni egy gyereket vagy nem. Aki úgy érzi, hogy nem az valóban talán jobban teszi, ha nem is próbálkozik, nem biztos, hogy jó lenne a gyereknek.
2016. jún. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

"Minden más egyed amelyik nem alapít családot az egy zsákutca."

"Evoluciós zsákutca az összes ilyen ember. "


Hát már ne is haragudj, de te sem vagy épelméjű. Számomra meg az az "egyed" egy orbitális nagy zsákutca, akinek ilyen szánalmas világfelfogása van, mint amivel te is rendelkezel. Aki ítélkezik és megszólja, sőt undorítóan és sértő módon beszél azokról, akik másképp látják a világot, mint ők.

Iszonyatosan beszűkült látókörrel rendelkezel, ritka az ilyen csőlátású ember, mint amilyen te vagy. Te az embereket holmi tárgyaknak tekinted, akiknek az az elsődleges és legfontosabb rendeltetése ezen a Földön, hogy csináljon 2-3 kölyköt, akibe szintén belesulykolja ezt az elmebajt és minden tök jó. Egy ember rengeteg dolgot csinálhat az életében, nem csak azzal tehet le valamit az asztalra, ha szül pár gyereket!! Tudod gyereket csinálni még a leghülyébb ember is tud, sok erőfeszítés nem kell hozzá, viszont ahhoz hogy valaki megvalósítsa az álmát, önerőből felküzdje magát pl. egy vezető pozícióba, megcsináljon 2-3 diplomát, saját pénzéből megvegyen egy saját kis házat, sikerre vigyen egy vállalkozást, feltaláljon egy új dolgot, meggyógyítson egy másik embert, vagy éppen megmentse az életét, na ahhoz kell erőfeszítés! És ehhez kell bizonyítani. Igen is tud egy ember rengeteg maradandó és becsülni való dolgot csinálni, anélkül hogy gyereket vállalna!

Mindenkinek egy élete van és azzal azt kezd, amit akar.

Nem mindenki vágyik gyerekre, ezt el kell fogadni! Nem kell egyetérteni vele, mert én pl telibesz*arom, hogy ki ért velem etéren egyet, DE megszólni és lenézni sem szabad a másikat emiatt! Én sem szólok bele mások életébe és nem osztom azt észt, hogy minek szülsz gyereket, csak a baj van vele és a pénzt szívja el, akkor más milyen jogon avatkozik bele az én vagy mások életébe, amiért nem akarunk gyereket és nevez minket zsákutcának? Tényleg undorító vagy. És nem azzal van a baj, hogy neked az életed kimerül a gyerekcsinálásban, hanem azzal, ahogy a többi emberről beszélsz. Sajnálni tudlak csak.

Akkor alkotsz csak maradandót, ha kipottyantasz pár gyereket? Valóban? És szerinted azok a szülők is példamutatót és nagyot alkottak, akiknek a gyerekükből például gyilkos lett? Akikből terrorista lett? Akikből bűnöző lett? Akik verik a feleségüket, verik a gyerekeiket? Alkoholisták és részegen vezetve más halálát okozzák? Akik érzelmileg zsarolják a másikat? Akik szándékosan okoznak másnak fájdalmat? Hmm? Ők alkottak volna maradandót? Kicsit gondolkozz már mielőtt baromságokat beszélsz!

Egy ember bőven többet csinál élete során, mint sem kicsit hozzátesz a GDP-hez és szennyezi a környezetet! Ennyire lesarkítani egy emberi lény egész életét, te jó isten..!! Megvetve beszélsz ezekről az emberekről és fogadok még csak észre sem veszed.

Javaslom szállj kicsit magadba és gondolkozz el, mekkora előítélet és undor van benned, mert ez már beteges és mélységesen szánalmas.

2016. jún. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

#17: Akkor állj neki aztán szüljél helyettem is, a 18-as válaszoló helyett is meg a többi nő helyett is, akiknek nem szülnek, fejenként 5 gyereket és akkor probléma megoldva, ha már ennyire életed középpontja a gyerekgyártás.

Szánalmas és gusztustalan, amilyen megvetéssel beszélsz a többi embertársadról, pusztán azért, mert nem azonos az életfelfogásátok. Kinek érzed te magad, hogy beleokoskodj és ítélkezz mások felett és megmond, hogy egy nőnek mi legyen a legfontosabb, elsődleges dolga az életben?! Mindenki foglalkozzon csak szépen a saját életével, vagy a tied talán annyira unalmas a gyereknevelés közepette, hogy másokéval kell foglalkozz? Akkor szülj még párat, hátha lekötik a maradék idődet is és nem lesz olyan ostobaságokra időd, mint másokat szapulni, csak mert nincs olyan elcs*eszett felfogásuk, mint neked.

2016. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Ti eddig mit találtatok fel? Hány embert gyógyítottatok meg? Az meg hogy valaki felhúz egy házat az összeszedegetett pénzéből nem jelenti azt, hogy ne vállalhatna gyereket. Mit csináltatok vagy fogtok csinálni ami annyira fontos és nélkülözhetetlen az emberiségnek, hogy nem tudnátok mellette gyereket nevelni? Gyanítom, hogy semmi ilyet nem csináltatok, csak egyszerűen kényelmesebb hercegnőként éldegélni. És nőknek nagyja aki nem vállal gyereket ezért nem teszi és nem azért, mert felfedezett egy rakat új élhető exobolygót és közben nem jutott idő a gyerekre. Tehát semmi valós karrierje nincs töbségüknek. Valami bohóckodásra ráfogják, hogy az az ő hatalmas karrierjül ami mellett nem lehet gyereket nevelni, meg amúgy is idegroncsok ahhoz, hogy felsírjon a gyerek este. Egyébként meg másikak akiknek valóban jelentős karrierje van mondjuk a magfizikában van akár több gyerekük is mellette. Nem akarok én leszólni senkit. Mindenki azt csinál amit akar. Ez az én véleményem és sajnálom, hogy egyeseknek ez úgy odaver, hogy leszólásnak veszik és habzó szájjal rinyálnak azért, hogy én szálljak magamba. És elnézést kérek a kérdezőtől, hogy elkanyarodtam a kérdésétől, igaz nem én kezdtem, de én vittem tovább. Még annyit, hogy nem érzem magam szűk látókörűnek, csak számomra a széles látókör nem abban nyilvánul meg mint amire manapság vonatkoztatják, hogy elfogadom a homokosokat, pártját fogom a feminizmusnak vagy bármilyen liberális szennynek. Mert ugye aki manapság ezeket nem teszi az rögtön szűk látókörű.
2016. jún. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!