Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm házasodni és gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm házasodni és gyereket szeretne, de én nem érzem magam készen erre. Mi a köztes megoldás?

Figyelt kérdés
Barátnőm házasodni szeretne és gyereket akarna tőlem. Ezeket pedig jövő augusztusra szeretné kivitelezni. Én még benne is vagyok a lakodalomba de a gyerekben nem vagyok biztos mert még én is gyereknek érzem magam 24 éves korom ellenére. De a gyereket soknak érzem én nem állok készen erre. De viszont ő úgy gondolja, hogy ha én nem akarom akkor viszont el kell válnunk és mindenki járja a saját útját, mert nem egy a világnézetünk!

#gwgwe
2016. jún. 12. 17:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Megbeszéltétek ezt korábban, vagy most csak egyszrűen kijelentette, hogy ezt akarja és kész?! Ha tetszik neked, ha nem?!
2016. jún. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Erre nincsen köztes megoldás.
2016. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
48%

nagyon fiatal vagy még az apasághoz és te magad is tudod,mondod, hogy nem akarsz még. a gyerek 50 év mulva is ott lesz, a barátnőd-feleséged meg akkor már nagy eséllyel a fasorban sem (a házasságok kétharmada válással végződik, de a szám emelkedni fog..). nyilván nem kell kényszerből se elvenni, se gyereket vállalni. amugy mi lesz jövő augusztusban, hogy neki ezek akkorra kellenek ? menjen el egy spermabankba...


a viccet félretéve : mondd meg neki, hogy kezdjen el olvasgatni a neten, hogy a párkapcsolatok 80-90%át nagyon megtépázza a gyerek és rengetegen csak a születése után jönnek rá, hogy tul korai volt, éretlenek még rá, nem élték ki magukat..stb. a gyereknevelés nem egy habosbabos vattacukros álom, hanem hatalmas nehézségekkel jár.és visszafordithatatlan döntés, nem adhatod be a gyereket a zaciba a hétvégére, ha épp unod.

2016. jún. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
29%

ja, és sztem a lagzi sem jo ötlet. egyszerűen tök fiatal vagy még . nem tudom, miota jártok és milyen a kapcsolatotok, szoval nem alábecsülni akarom, és lehet, hogy 10 év mulva is együtt lesztek, de akkor meg pont azért ér még ez rá, mert akkor is együtt lesztek...


30 körül , sőt 35-40 évesen is ráérsz még házasodni meg gyereket vállalni. vagy amikor megérsz rá.

2016. jún. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
55%

barátnőd csak komolyan veszi az állam és különböző zenészekikonok kijelentését, miszerint a "nő egyetlen dolga a gyerekszülés". Ezt felállva kéne tapsolni.


Mindazonáltal, mint 24 éves kortársad a gyerek és házasság kérdése egyértelműen felejtős, legalább 30 környékéig. Ez még a fiatalkor, ilyenkor még inkább szórakozni, élni kell. Nem véletlen van ennyi válás a késő 30-40-50esek között.

2016. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
meg a későhuszasok és koraharmincasok között :))
2016. jún. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem mondta, hogy a nő EGYETLEN dolga a gyerekszülés. Olyant hamarabb, hogy ez legyen a nőkenk a LEGFONTOSABB. Dolgozhatnak, kézen állhatnak, bukfencezhetnek, de ne ezek legyenek a LEGLÉNYEGESEBB dolgaik, hanem az, hogy az utódaikkal törődjenek.
2016. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
76%

OFF: #7, ettől nem lettél ám szimpatikusabb... Kinek képzeli magát bárki, hogy megmondja, hogy NEKEM mi legyen a legfontosabb?


A ti esetetekben szerintem éppen hogy van köztes megoldás: még vártok a gyerekkel néhány évet, amíg te is késznek érzed magad rá. Ő meg ne zsaroljon téged ilyenekkel. Ennyi.

2016. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Nem kellene rád erőltetnie,hogy ő mit és hogy akar. Szemétség ilyen ultimátum elé állítani valakit. Mi az hogy ő majd megmondja mi legyen és ezt vagy elfogadod vagy mehetsz? :S Ha 30 éves lennél és már több éve együtt lennétek akkor sem így kellene egy ilyen témát megvitatni.
2016. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Nem állsz rá készen és ezzel te magad i tisztában vagy, tehát ne hagyd magad rávenni olyasmire, amit nem szeretnél (még). 24 évesen meg még szerintem is élnie kell az embernek, most vagy fiatal és egyszer élsz, jól gondold meg mit csinálsz. De ebben nagyon nincs köztes állapot. Ha ő akar, te meg még nem, akkor ....


És elnézést egy kis off következik. #7: Mi az, hogy ez legyen egy nőnek a legfontosabb?! Mindenki eldönti majd saját maga, hogy NEKI mi a legfontosabb, nehogy már nekem pl megmondja valaki, hogy mi legyen számomra a legfontosabb.. Hát a pofám leszakad, de komolyan, ennyi idióta embert..

2016. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!