Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan megvetendő, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan megvetendő, ha valaki 40 évesen egyszer csak elakadt az életben, és nem tudja, merre tovább? Csajom emiatt hagyott ott.

Figyelt kérdés
Neki konkrétumok kellenek. Ezt vagy azt akarni. Erra vagy arra haladni. Stb. Hogy valaki épp nem találja az irányt, már egy éve, ezt nem hajlandó tolerálni. Én meg úgy érzem, most már aztán végképp kisiklik alólam a talaj. Most már aztán tényleg egy nagy kalap szar az egész.
2010. ápr. 12. 01:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
59%
A volt pasim 30évesen akadt el,és őalóla is kezdett a talaj kicsúszni...Én türelmes voltam egy darabig,mert itt nem az a megoldás,hogy rögtön másik kapcsolatot keres az ember,de nem értem vele sokat,mert aztán vége lett,nemcsak ezmiatt,de visszagondolva jobb is,mert nem tudom milyen életem lett volna mellette...Szerintem szedd össze magad,1év elég volt arra hogy eleget tudj gondolkozni,vágj bele dolgokba!
2010. ápr. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem megvetendő. De a barátnőd sem megvetendő, ha társat és nem egy béna, bávatag, bambát akar pátyolgatni. Erre gondoltál már?
2010. ápr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!