Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki dolog ez? Megvetendő? 18F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki dolog ez? Megvetendő? 18F

Figyelt kérdés

Barátnóm kicsivel idősebb nálam,nem igazán vannak ferde hajlamiaim,de ismerek egy kislányt,3-4 nagyonesetleg 5 éves,mittomén???,(egyébként lányoknál arcra megyek főleg)nos és falrepesztően-rettentően baromira szép arca van meg kis csillogós szeme,évente egyszer látom 2 hétig,de mindig "hazavág" szépségével.Most mongyuk ki:a pedofil megdugná.Én semmi ilyenre nem gondolok,de mindig zavarba jövök környezetében,érzem,h ugy kezelem,mintha egy velem egykorú csaj lenne,akibe beleestem.Semmilyen más kisgyerekre semmmit nem éreztem,télleg,nem hobbim,csak ezt nagyon...Kimondottan undorodok annak gondolatától is h ha valaki ennek elkezdene csak"udvarolni,fúúj,ki*eszett undoritó,mit fogna fel ebből a gyerek?áhhfujj,na de azér nemeccer megsimogattam,(ahogy egy gyereket ,kisányt kell).

Nem tiszta magamnak a helyzet...


2010. júl. 12. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Feküdj le az ágyra és gondolkozz el hogy mondod el anyádéknak.
2010. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy pedofil, ez természetes, csak senki se veri nagydobra, én is látam már pár ilyet. amíg nem lesz belőle tett addig azt gondolsz amit akarsz. :) amúgy meg majd ha elmúlt 17 akkor felszeded ;)
2010. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ühüm...
2010. júl. 12. 13:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
a barátom(22) teljes bűvöletében van egy 2,5 éves kislánynak:)évente 2-3szor látja, de nem hiszem, hoyg ettől bármilyen baja lenne:)
2010. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem kürtölöd szét, addig nem ciki! :D

Amúgy meg sztem nem az, mert minden tinédzsernek/kamasznak (bocs, h ebbe a kategóriába sorollak, de sztem az vagy még), vannak bizonyos fantáziái, képzetei, néha néha elég furcsa dolgokról...és ez is egy ilyen szrintem. Majd kinövöd.

L

2010. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szexuálisan kívánod, csak aranyos, mint gyerek, nincs abban semmi baj :)
2010. júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nekemis volt már hogy meglátam egy oan 8éves kisfiut, de oan arca volt mintegy 17éves fiunak csak kicsit gyerekesen, de énis igy néztem hogy hüüüü ez mien jo pasi lesz majd ha felnö dekár h még ien fiatal:D

16L

2010. júl. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen ilyen velem is volt hogy kisrácot megláttam, és szívesen megnéztem volna magamnak 10 év múlva :D
2010. júl. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!