Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet vele? Miért indult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet vele? Miért indult ilyen szaggatottan a dolog? Kellene aggódnom? Bövebben lent.

Figyelt kérdés

már az összejövésünk se volt egyszerű, februarban talalkoztunk először, előtte csak chaten beszélgettünk. aztán 3 hónap randizás következett, mondta, hogy nem tudja, hogy mit akar, meg hogy nála ezek a dolgok lassan mennek. az igaz, hogy decemberben szakitott vele a barátnője.. aztán áprilisban összejöttünk. a szexet is sokáig húzta, hol fáradt volt, hol " fura " volt neki hogy én segitsek rajta kézzel.. mert hogy az milyen fura.. hogy én új lány vagyok.. valami ilyesmiket mondott, igy utólag, meg akkor is. a mai napig nem értem.. aztán végül csak sikerült szexelni.. jött a nyár, sokszor nem ért rá, bár én is dolgoztam, meg ő is otthon, de egy közös nyaralást sikerült összehozni a társaságával. de akkor is a 10 napból kb. 2-3-szor ha lejött velem a partra. egyedül mentem mindig, vagy a társaság tagjaival, de azért az nem volt ugyanaz.. sokszor voltam egyedül is :S aztán amikor hazajöttünk relativ okés volt minden, csak volt h ezért, meg amazért nem ért rá, mert hogy most ezzel kell mennie inni most meg amazzal (nem alkoholista, csak igy haverral erre-arra). volt, hogy hazajöttem az egyetemi városomból, és inkább elment egy haverjával valahova, mondván, hogy megígérte neki. múltkor egy lan-parti miatt mondta le a talalkozót. szó se róla, másnap eljött, hozott bort, meg minden.. most meg tegnap egész nap nem keresett meg, mire én megcsörgettem, és irt egy sms-t, hogy bocsi, hogy inaktív, de hogy kikészíti a suli.. az van ugyanis vele, hogy az előző barátnői külföldön laktak, tanultak, így csak havonta 4-5 napot volt velük. mondtam neki, hogy ok, így is játszhatunk. de akkor ne csodálkozzon, ha előbb-utóbb találok valakit, aki akkor van ott mellettem, amikor arra szükségem van, nem amikor éppen ráér.. na jó, ezt nem egészen így mondtam neki, nem akartam megbántani.. de úgy érzem, hogy ha sokat vagyunk külön, akkor meg fogom szokni, és már nem is lesz rá szükségem. vagy hogy mondjam.. és mondtam neki, hogy de az x baratod nem lóg veletek, ha ott a barátnője, mire a válasz az volt, hogy igen, de az ő barátnője havonta hazajön 2 napra.. na, azt se értem, hogy az milyen kapcsolat, de ok.. mit tehetnék? hogy valahogy megoldjuk ezeket a dolgokat? ő nem akarja elveszíteni a társaságát, én meg nem akarom őt elveszíteni.. nagyon kötődik hozzájuk, mert amikor az első barátnője után letargiába esett, ők húzták ki.. de akkor is, ne legyen már ennyire kötve hozzájuk.. nekem is vannak haverjaim, de ha ő szól, hogy akar talizni, akkor persze, hogy vele talizok! bocsi, hogy hosszú lett, köszi ha végigolvastátok..


21, l


2011. nov. 16. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Neked mi a jó ebben a kapcsolatban? Túl sok dolgot nem követ el, hogy igazán, okkal szerethesd. Nyilvánvalóan nem is akar ő ebbe energiát fektetni.
2011. nov. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de sokszor eljön értem, elmegyünk kv-zni, bulizni, voltam már náluk ebéden is, meg ő is nálunk, szoktunk együtt filmezni.. de mindemellett vannak ezek a dolgok is :S
2011. nov. 16. 13:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb nektek külön....Vannak normálisabb igazi férfiak is,akikkel jól járnál!
2011. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az előzőhöz képest már ez is normalis :( mit csinaljak vele? total bele vagyok esve.. ma is jön hozzám.. szakitani képtelen vagyok, ez annyira rossz :(
2011. nov. 16. 13:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azért egy igazi, normális kapcsolat nem azokról szól ám, amiket leírtál. :( Hanem arról, hogy tökéletesen egyensúlyban vagy magaddal, az életeddel, mert ő van neked, kiegészít és kihozza belőled a boldogságot. Ha ez a kapcsolatod jobb az előzőnél, az már egy nagy lépés, de hidd el, ez is csak egy lépcsőfok az igazi boldogság felé!
2011. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
boldog vagyok, amikor velem van.. de amikor jönnek ezek a kis hülyeségek, akkor elbizonytalanitanak :S
2011. nov. 16. 14:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tud hova tenni téged. Barátként kedvel, de nem szerelmes beléd. Félti a szabadságát. Ennyi.
2011. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem ha a haverjai fontosabbak sok jó nem jöhet ki ebből az egészből...láttam már hasonló helyzetet és hát...szétmentek...aztán a srác megváltozott. Igazából ettől nektek még nem kell szétmennetek mert még kitudja:) lehet rájön, hogy ez így nem jó. Ha szeret téged ráfog.
2011. nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
tegnap volt nálam, sokat dumcsiztunk ezekről a dolgokról.. amúgy azóta próbál erre figyelni, h amikor otthon vok, akkor velem van, amugy meg a haverjaival.. meg néha lelépek én is az enyémeimmel.. csak néha kiakasztanak egyes dolgok, de lehet h csak tulagyalom :S
2011. nov. 17. 19:51
 10/10 anonim ***** válasza:

Jókat mondtak előttem, csak erősíteni tudom.

Viszont én detto ilyen helyzetbe voltam, nem is olyan rég. Félek nyilatkozni. Nekünk nem lett jó végünk. Őszintén remélem, hogy ti nem oda juttok, ahová mi, bár nálatok talán még érdekesebb is a helyzet. De inkább tényleg nem mondok semmit.

2011. nov. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!