Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mennyire lenne szimpat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

L.Szilárd kérdése:

Lányok, mennyire lenne szimpatikus egy ilyen férfi? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Akinek van egy félkész háza, egy már 20 éves karba tartott kis Citroennel jár. Asztalosként végzett szakmájából próbál megélni. Saját vállalkozást épít, de jelenleg nincs munkája sem állása, szüleivel él. Amúgy 27 éves 186 cm 80 kg. Barna hajú, zöld szemű.

A fikázó, sértő, és egyéb módon nem ide illő válaszokat kéretik mellőzni.

Köszönöm!


2011. nov. 15. 22:54
1 2
 1/14 WhiteLabel ***** válasza:
78%
Erre mondják hogy kétkezi munkából nem lehet megélni.
2011. nov. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos tapasztalom. De nem erre vagyok kíváncsi.
2011. nov. 15. 22:57
 3/14 anonim ***** válasza:
hat nem tudom.. ebből most nem sokat lehet leszűrni.. :S
2011. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 WhiteLabel ***** válasza:

Tudom bocsi, csak valahogy muszáj volt le írnom:) és lány se vagyok. Remélem senkit nem bántottam ezzel.

üdv.

2011. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

22:58 válaszra:

Mire lennél még kíváncsi?

2011. nov. 15. 23:09
 6/14 A kérdező kommentje:

WhiteLabel válaszára:

Oké. El van nézve. :-)

2011. nov. 15. 23:10
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
hat, en most igy semmire, mert van baratom.. csak arra akartam kilyukadni, h ennyi alapjan nem lehet levonni semmilyen következtetést.. de azt hiszem h te vagy az aki elmenekult a 35 pasival szexelő nőtől :D ugyh ilyen felfogassal en nem kezdenék veled :)
2011. nov. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Csak azért érdeklődöm, mert valahogy az a tapasztalatom, hogy kb. ennyiből dönti el a mai lányok többsége, hogy kell valaki neki, vagy sem. Tisztelet a kivételnek!

Amúgy őket keresem.

2011. nov. 15. 23:17
 9/14 anonim ***** válasza:
hat igen, nyilvan en kivétel vok.. csak foglalt :)
2011. nov. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nemtom... most komolyan ennyire pénzsóherek a csajok, hogy minden pali azt hiszi, nekünk csak a kocsi meg a ház kell...?

Én ilyesmiket nem nézek... De lehet valamit akkor rosszul csinálok.

20L

2011. nov. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!