Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ma ez már megvetendő dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma ez már megvetendő dolog?

Figyelt kérdés
Ma már ciki fiatzalon házasodni?Mit gondoltok olyanról ha egy 21 éves lány és egy 30 éves férfi összeköti az életét egy 5éves kapcsolat után és 4év együttélés után?
2010. aug. 10. 09:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
tehát 5éve együtt és ezalatt 4év együttélés mellett
2010. aug. 10. 09:25
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Valamelyik nap beszéltem egy lánnyal, pár nappal az első évfordulójuk előtt házasodtak össze.

Tehát: miért is ne tegyétek? :)

2010. aug. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
szerintem nem ciki, csak fura, de ha szeretitek egymást akkor mi van
2010. aug. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Én éppenhogy azt veszem észre, legalábbis a környezetemben, hogy egyre fiatalabban mennek férjhez a lányok.

Sztem nem ciki, sőt!

2010. aug. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi ciki.. mindenki akkor házasodik amikor ott érzi az idejét.

Az pedig, ohgy egy házasság mivel végződik.. válással vagy halállal az már nem attól függ ki hány éves volt az esküvő idején..

2010. aug. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
85%
nem ciki
2010. aug. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

én 19 évesen házasodtam igaz el is váltunk 4 év után(1 gyerekünk lett).De voltak szép időink.valakinek bejön a korai házasság,sajna nekem nem.De nem vagyok házasság ellenes így se.Szeretnék majd újból ha megkéri a kezem a kedvesem.


25/N

2010. aug. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én 22 éves voltam, tavaly, mikor volt az esküvőnk, férjem meg 28. Szerintem egyáltalán nem ciki. Egyébként tényleg nem a kortól függ, mindenki maga tudja, hogy mikor áll készen a házasságra, családalapításra. És ha te úgy érzed, hogy most jött el az ideje, akkor ne fájjon amiatt a fejed, hogy ciki vagy nem ciki. Lényeg, hogy ti boldogok legyetek!
2010. aug. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

szerintem nincs abban semmi rossz,ha valaki fiatalon házasodik, plána ha már előtte 5évet "járt" a partnerével. Ha valaki megtalálja az igazit,akkor miért ne házasodhatna? végül is egy házasság sikere nem az életkoron múlik,szerintem.

valaki már érett rá 20évesen, valaki csak később, van olyan is,aki soha. Ezt neked kell érezni,hogy készen állsz-e

2010. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
5 év az már elég sok idő, hogy el lehessen dönteni, de legtöbb esetben ezek a házasulók 19 évesek (mindketten), és nincs egy éve hogy együtt vannak. Ilyenkor ők azt csak hiszik, hogy eljött az ideje! Én ennyi évesen 2 év után jöttem rá, hogy nem működik a kapcsolatom...előtte másfél évig meg voltam győződve róla, hogy Ő az igazi és tutira össze fogunk házasodni. Ebben a korban a lányok 80%-a azt csak hiszi, hogy elég érett egy ilyen döntéshez, mert csak habos babos ruhát látja maga előtt, meg azt hogy Palika de menő és de szexi és de szeretem...pedig még mindig a fellángolás résznél tartanak. Óriási hiba a fellángolós időszakban elvenni valakit, mivel a kapcsolat sorsa csak később, kb. 3 év után dől el, amikor a hormonok megszűnnek működni és marad a feltétel nélküli szeretet vagy az elhidegülés. Sose lehet tudni előre, melyik fog maradni!! Szóval szerintem az a gáz, ha valaki nagyon fiatalon ÉS kevés együtt járás után házasodik (ilyenkor általában az is közrejátszik, hogy önálló, független nőnek akarja érezni magát, és menekülni akar a szülői házból)
2010. aug. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!