Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ma ez már megvetendő dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma ez már megvetendő dolog?

Figyelt kérdés
Ma már ciki fiatzalon házasodni?Mit gondoltok olyanról ha egy 21 éves lány és egy 30 éves férfi összeköti az életét egy 5éves kapcsolat után és 4év együttélés után?
2010. aug. 10. 09:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem megvetendő. 18 év fölötti felnőtt ember szabadon házasodhat, amikor és akivel akar - senkinek nincs joga megvetni érte. Illetve aki megveti, az éretlen személyiség, hiszen a pár a házasodással nem árt senkinek. Ebben a dologban is megy az általánosítás az emberek részéről, mint mindenben ami eltér a szürke átlagtól. (Nem házasodtam fiatalon, most fogok 30 évesen, szóval nem a mundér becsületét védem.)


29/n

2010. aug. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi 22 évesek vagyunk mindketten, és jövő hét szombaton lesz az esküvőnk. Sajnos mi is találkoztunk a párom családjában ilyennel, hogy cikinek tartják a dolgot... Szerintük a párom nővére csinálta jól, hogy összeállt egy pasival és csináltak gyorsan egy gyereket...

Ne legyen igazam, de az az érzésem, hogy pont ők lesznek azok, akik pár éven belül szétmennek :(

2010. aug. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Most akkor jól csinálta, de mégis az az érzésed, hogy szét fognak menni? Mi van? :S:S
2010. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A rokonság szerint csinálta jól. Szerintem nem.
2010. aug. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi, a szerintük-be odaképzeltem egy N betűt, nem tudom miért :S :D Most már értem! És szerintem a nővéred nem csinálta jól :(
2010. aug. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!