Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan megvetendő, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan megvetendő, ha valaki 40 évesen egyszer csak elakadt az életben, és nem tudja, merre tovább? Csajom emiatt hagyott ott.

Figyelt kérdés
Neki konkrétumok kellenek. Ezt vagy azt akarni. Erra vagy arra haladni. Stb. Hogy valaki épp nem találja az irányt, már egy éve, ezt nem hajlandó tolerálni. Én meg úgy érzem, most már aztán végképp kisiklik alólam a talaj. Most már aztán tényleg egy nagy kalap szar az egész.
2010. ápr. 12. 01:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Szia, szerintem dögölj meg.
2010. ápr. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
A nők szeretik, ha tart valamerre a kapcsolat.
2010. ápr. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
de gáz vagy. sztem is. 40éves az apám.. ha ő úgy hívná a bnőjét h 'csajom' akkor süllyedne a szememben. nem tudja vki 40 évesen h mit akar? szánalom vagy.. mégis mi a kalap szar? lassan meghalsz és még azt sem tudod merre haladsz? fura h olyan csajok vannak akik ilyenekkel szóba állnak
2010. ápr. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem azért, mert a nőknek a határozottság kell.


Az előző válaszolók kicsit túloznak, pl hadd hívja már a csaját csajomnak, ez nem baj :P

2010. ápr. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Én megértelek. De többségben vannak azok akik nem. Ezért ne alapozd az önértékelésed az ő véleményükre.
2010. ápr. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

jah.. gondolom ti is ilyen pasik vagytok.. elvárjátok h a csaj fizet és munkátok sincs. fáj az igazság? nem avval van gondom h csajnak hívja, fogyik. azt se érti mi a probléma.

40 évesen otthon ül?!

elárulom: a csaj normális életet szeretne pl gyerek ház stb

2010. ápr. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%
01:59: többségben ti vagytok, akik megértik.. ha tudnál számolni rájönnél a válaszok alapján
2010. ápr. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én megértelek kérdező.


sok sikert

2010. ápr. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

40 évesen még mindig "keresed önmagad"?!... 8-o


Egy 40 éves pasinak már családjának, gyerekeinek kellene lennie, kialakult egzisztenciának (stabil munkahely, lakás, autó)...


A barátnődnek lehet abból lett elege, hogy nem elég, hogy ennyi idős létedre nem vagy sehol, még most is 1 éve "keresed az irányt"...


Sürgősen szedd össze magad, mert valóban egy-kettőre itt a nyugdíjkorhatár és még semmire sem jutottál!


Mikor akarsz gyerekeket, családot?... 60 éves korodban?!...

2010. ápr. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem "megvetendő" vagy "nem megvetendő" kérdése ez, hanem a nők úgy működnek, hogy taszítja őket a határozatlanság és vonzza a határozottság, ahogyan mondjuk a mágneses északi pólust taszítja egy másik északi pólus és vonzza egy déli. Tisztelni kell a tényeket.
2010. ápr. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!