Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ideges, izgul, fáj a gyomra -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideges, izgul, fáj a gyomra - ezt érzi a közelemben. Soká múlik el? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Mármint most vallotta be, és mivel van még egy lezáratlan kapcsolata, ezért köztünk egyenlőre nem lehet semmi, de félek, hogy az idő előrehaladtával elmúlnak az érzései...főleg ha még falat is épít maga köré és távolságtartó lesz.


Vagy mindez hülyeség, és akárhányszor megpillant, fellángol?


2010. ápr. 11. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ohh, hát ezek a szerelem egyértelmű (és a legkínzóbb) jelei.

Én is ilyen vagyok sajna, sőt én az izgalomtól még hányok is olykor. Minden első randim előtt attól rettegek, hogy ki fogom dobni a taccsot.

Ezek szorongásra utalnak.

De egyébként nem biztos, hogy a szerelemtől van,most hogy jobban bele gondolok....lehet simán az önbizalomhiányból fakadó szorongás.

De nem véletlenül nálad van ilyenje a csajnak!!

Vagy pasi az illető??

2010. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én srác vagyok ő pedig értelemszerűen csaj.


nem szeretném hogy ezek elmúljanak nála, de attól félek hogy megpróbálja elfojtani. távolságtartó lesz...mivel van barátja, akivel szakítófélben van, és hát így...


sikerülhet az ilyen érzelmeket egy csajnak elfojtani magában?

2010. ápr. 11. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Elfojtani nem hiszem max annyi, hogy nem mutatja ki, hogy érez valamit.
2010. ápr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát én is utóbbiban reménykedem. Csak attól félek, hogy mivel most felszínre jutottak ezek a dolgok, tehát kimondtuk, hogy érzünk egymás iránt, szóval emiatt úgy dönt, hogy megszakít velem minden kapcsolatot
2010. ápr. 12. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!