Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak ilyen lányok a közelemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen lányok a közelemben? :S

Figyelt kérdés

Olyan lányt keresek,akit nem a külsőm érdekli,nem az érdekli h mivel járok,mennyi pénzem van,hanem az hogy a külsőm valójában mit takar.Szeretnék már egy olyan lányt aki megért,velem van ha valami bánt,ha fáradt vagyok akkor együtt aludnánk,meg ilyenek.Vagy ez túl nagy elvárás egy mackós testalkatú sráctól?

Nem azt mondom,h nem érdeklek senkit.Vannak akiket nagyon is érdeklek,csak több mint 120kmre lakik tölem:/


2010. aug. 18. 23:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
én járnék veled;)
2010. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

biztos van

csak te se veszed észre, rossz helyen keresgélsz

vagy egyáltalán nem keresgélsz :D


120km nem sok...ha felnőtt vagy és van egy ilyen lány aki miatt megérné utazni, költözni akkor tedd...

2010. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm:D..de nem lett jobb a kedvem:/
2010. aug. 18. 23:21
 4/20 A kérdező kommentje:
17 vagyok,de nem szeretnék annyira távkapcsolatot:/Sajnos az iskola miatt nagyon jó lenne ha valakihez minden nap odatudnék bújni:$:/
2010. aug. 18. 23:25
 5/20 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok mint te, csak lányban. a mostani páromról azt hittem, hogy megtaláltam a nagy Ő-t, de most 3 napja veszekszünk és kezdem unni.


sok sikert! egyébként merre laksz?

2010. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
szolnok
2010. aug. 18. 23:28
 7/20 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból: merre laksz?
2010. aug. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
én meg pest:S
2010. aug. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
az annyira nincs is messze.meg a vonatozással sincs gond oda:)
2010. aug. 18. 23:35
 10/20 anonim ***** válasza:
kedves kérdező... drága sorstársam... :D
2010. aug. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!