Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ciki ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha a barátnőm foga ferde?

Figyelt kérdés
18/F
2010. ápr. 11. 17:03
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
az nem az övééé XD
2010. ápr. 11. 19:20
 22/33 anonim ***** válasza:
19:20 tudom te okos... tudok olvasni... de írtad h a bnődé még egyenesebb is... én meg írtam h ezzel a foggal amit linkeltél semmi gond... akkor következtethetsz h a csajodéval meg mégúgy sincs gond... na mind1 hülyéknek áll a világ
2010. ápr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
50%
te egy balf@sz vagy...
2010. ápr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
most meg minek gec*zitek? feltett egy gyszeru kerdest, annak ellenere hogy szeretsz valakit latod a hibait, de amugy szerintem is l@rd le hogy masok mit gondolnak, es ha szereted akkor meg teged se zavarjon, mert nm az a lenyeg...
2010. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
te vagy a kicsit ciki nem ő
2010. ápr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Üsd ki neki, ha nem tetszik. IQ nuku.
2010. ápr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Az én páromnak meg letört elöl a foga. És egy csöppet sem zavar. Jó, majd elmegy fogorvoshoz, de addig míg nem lesz rá pénze, úgy lesz neki. De csöppet sem zavar.
2010. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Nálam az alsó kettő középen fordul befelés(anyutol örököltem), a páromnak is az alsó középen csak neki az agyik.szerintem ritka az oylan ember akinek ne lenne valami problém a fogával.Vagy hosszabb, az egyik vagy sárgább, vagy ferde stb. szóval nem ciki és te se tartsd annak.Szerintem túl fiatalok vagytok még.Idővel majd rájössz h. hülyeség volt ilyenen agyalnod. Ha fogszabályzója lenne az se ciki, csak max a tinik gondolják azt.
2010. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
verd ki neki
2010. ápr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
az a ciki Te barom, hogy neked ez kérdés. és hol van a romantika? sajnálom szegény lányt, hogy a pasija egy ferde fog miatt gondolkodik azon amin... nézz magadra mr tökéletes, biztos rajtad is van kivetni való.
2010. ápr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!