Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves vagyok, és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok, és még nem volt barátnőm. Ez ciki?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg egy volt, 16 vagyok, és most ez ciki? Mihez képest lenne ciki? Mi az, hogy ciki? Szard már le hogy ki mit gondol rólad :) Ha téged nem zavar, akkor nem, nem ciki. Ha másokat zavar, akkor meg tegyenek ők ellene valamit, hülyeség elvárni a társadalomnak ilyeneket.
2011. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki egyáltalán. 2x -ason sem lesz ciki egyáltalán, max kellemetlen. De még nem vagy elkésve.
2011. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az, ha cikinek érzed. Nem az ha nem érzed annak.
2011. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ciki, ha emiatt elakarod veszíteni, mert cikinek érzed és még cikibb, ha emaitt nem sikerül xD Vagyis nem ciki, csak olyan...
2011. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Előtted az élet..
2011. okt. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem az.

ha 40 éves lennél akk azt mondanám hogy az

2011. okt. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Mondjuk én kicsit kellemetlenül érzem magam ha ilyen téma jön szóba. De azért már jó lenne egy, csak fogalmam sincs hogy hogy kell "csajozni", vagy hogy mit mondjak, stb, de majd csak lesz valahogy.
2011. okt. 5. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!