Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki szereti a párját,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szereti a párját, akkor nem csalja meg, ugye?

Figyelt kérdés
2008. szept. 25. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen. De gyakorlatilag nem,sajnos. Én is szerettem a páromat,mégis megcsaltam,mert egyfolytába hazudozott...
2008. szept. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de én úgy állok ehhez a dologhoz hha nem jó,akkor szakítani kell...inkább dobjon ki a barátom először,minthogy megcsaljon és fájjon!
2008. szept. 25. 15:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

És ez a jó hozzáállás...

Ha eléggé szereti valaki a párját az nem tesz ilyet ...

2008. szept. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
remélem így van:) a párom régebben nyíltan tette úgymond az ártatlant lányoknak...:S
2008. szept. 25. 15:44
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem csalnám meg a barátom,szeretem és ha hazudozna se csalnám meg akkor szakítanék vele,és ha már nem fogom szeretni(remélem nem lesz ilyen)akkor sem fogom játszani a nagy szerelmest, megmondom neki h nem szeretem és nem fogok vele szórakozni.Ezt megbeszéltük és én tartom is magam ehez.
2008. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen. Akkor nem csalja meg! Ha mégis, akkor a kapcsolatban van valami probléma és semmi értelme annak, hogy együtt legyenek!
2008. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én úgy félek h egyszer megcsalt személy leszek..szerintem teljesen összetörnék lelkileg...én abban nőttem fel h anyumat csalta apum..és emiatt elítélem a megcsalást..senkit nem tudnék megcsalni,ha a levelibékával járnék,sem csalnám meg,nemhogy életem szerelmét...
2008. szept. 25. 16:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! A párod, ha szeret, és biztos szeret (!!!!) akkor biztos ismeri a szüleid, és azt is, hogy anyudat csalta apud. Tudja, hogy Neked rosszul esne ( persze mindenkinek, de így a Te helyzeted valamivel rosszabb ) és biztos nem okozna fájdalmat, már azért sem, mert SZERET! Beszélgess nyugodtan vele erről, persze ne mindig, hogy jaj, ugye nem csalsz meg.. hanem normálisan, mondd meg neki, h mennyire szereted, beszéljétek meg, hogy ha már nem szeret, akkor mondja meg, de semmiképp ne csaljon meg, mert az a legrosszabb dolog, amit tehet! Ezt mi is megbeszéltük a kapcsolat elején a barátommal :) 8hónapja vagyunk együtt, mindent megosztunk egymással, akármilyen kis probléma van... :) Tegyétek Ti is ezt, a kapcsolatotok is erősebb lesz! :)
2008. szept. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
(előző voltam! )
2008. szept. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
volt már szakításunk több is,imádjuk egymást,de annyira félek h sosem lehetek neki elég jó..főleg h annyian körülrajongják...
2008. szept. 25. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!