Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

több, mitn egy hónapja nagyon ki vagyok lelkileg. Egy férfivel megismerkedtem a neten, jól kijöttünk, mert igazi férfi, erős, védelmező, van stílusa stb. Egyszer találkoztunk is, én nem csalódtam benne, de miután msnen beszéltünk, azt mondta h ő nem érezte azt a vonzalmat. Én nem tudom őt kiverni a fejemből...Nagyon szomorú vagyok. Szerintetek mivle felejthetném el őt? nekem senki más nem kell, csak ő :\\\'(

Lehet azért nem érezte, mert én nagyon görcsös voltma, zavaromban össze vissza beszéltem... Nem tudok randizni...mindig ez van. Ha valakivle úgy akakrok összejönni, hogy több mitn barátság legyen belőle, sosem megy az ismerkedés... amúgy mások nagyon közvetlennek meg érdekesnek tartanak, viccesnek...:( Ja, és azt mondta, hogy esetleg később, de nem ebben az életszakaszában...

nem tudom elfelejtni :( csak reménykedem, és róla álmodozom...


2008. szept. 24. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, menj el szorakozni. Ez a legjobb megoldas, csak azert erzed, hogy fontos neked mert nincsen mas. Ne otthon ulj a geped elott es varj ra hanem menj es szorakozz.
2008. szept. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 Vagy próbáld újra visszaszerezni egy egész stílusváltással és az izgulás legyözésével vagy tényleg felejtsd el úgy, hogy elmész szórakozni.
2008. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg elfelejteni.Aki csak valószínűleg azért nem talált vonzónak,mert te zavarban voltál elsőre,amiatt szerintem kár keseregned.Keress valami hobbit,ami lefoglal,menj el barátokkal kikapcsolódni,ismerkedjél más emberekkel.Hidd el vannak normális pasik is,akik amiatt mert te zavarban leszel(ami nagy sok embernél előfordul)még igenis vonzónak fog tartani.
2008. szept. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!