Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret? Vagy talán mégse?

Figyelt kérdés
a barátom elutazott külföldre szerda és vasárnap este jön haza!kikísértem a buszhoz!ott voltam Vele amig el nem indultak!De oda se jött hozzám,ha meg mégis akkor meg át se ölelt!más szerelmes párok meg egyfolytában ölelték egymást!Kint voltunk egy órát és azalatt csak egyszer csókolt meg!szerintetek szeret vagy nem?
2010. ápr. 9. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne az egyszeri viselkedéséből vond le azt hogy nem szeret. Lehet hogy most csak épp rossz hangulatban volt, vagy ilyesmi.
2010. ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem nayon szarul esett volna :( ha valamikor utazás együtt kikisérjük a másikat akkor egymás karjaiban vagyunk és elbúcsúzunk hosszasan egymástól

igy normális

hány évesek vagytok? máskor hogyan viselkedett veled és miota vagytok együtt?

2010. ápr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én 18,ő24!3hónapja vagyunk együtt!de a barátok előtt se ölel át!az exével együtt volt 3hónapig és őt állandóan ölelte!
2010. ápr. 9. 14:52
 4/5 anonim ***** válasza:

ez rossz jel :S sajnos ha a barátai elött nem mer így felvállalni akkor baj van vele

az a normális ha elöttük is simán megölel hozzádbujik. kérdezd meg tőle mi baja van

2010. ápr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem keress más pasit,az ilyen roh@dékokat kinyirn@m akik nem ölelik meg a b nöjüket,föleg utazás elött,hát miféle álat az ilyen?
2010. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!