Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van ez? Talán már nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez? Talán már nem is szeret?

Figyelt kérdés
bnőm megkérdezte a pasim hogy mennyire vagyok fontos a pasimnak erre a pasim azt válaszolta hogy nemtudja. vajon csak nemakarta elmondani a bnőmnek? vagy már nem is szeret igazán? nem jelentek neki semmit? szerintem illendőég lenne tudni 5 hónap után
2011. ápr. 12. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Te kérdezd meg, mert az a fő ha a szemedbe tud nézni s azt mondani, hogy szeret, mert akkor tényleg így van.
2011. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És neked mit mond?Beszélsz vele a kapcsolatotokról?Milyen jeleket kapsz tőle?Bók?Gyakori hívás,gyakori sms-ek?Gyakran alszotok együtt?stb...ha ezekre a kérdésekre nem a válasz,akkor khm....:/
2011. ápr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát majd holnap találkozok vele szokott bókolni és most nekem 2 telefonom van és az egyiket odaadtam pasimnak mert az övét elvette annya és ingyen van neki 10 perc és csak akkor hív fel ha pl mondja hogy mennyek ki
2011. ápr. 12. 20:13
 4/4 A kérdező kommentje:
és amikor én megkérdeztem tőle azt mondta hogy nem mondja meg meg nem tartozik senkire de szerintem rám tartozik
2011. ápr. 12. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!