Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem volt még barátnője? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még barátnője? Vagy fél tőlem?

Figyelt kérdés

2 napja összejöttünk. Lányvok 14. Ő szintén 14. középiskolás, évfolyamtársak vagyunk...

Látszik rajta h tetszem neki de eddig csak szájrapuszi volt meg kézfogás de a kezét is én fogtam meg egyszerüen nem csinál semmit:S nem ölel meg.

Vagy én vagyok tul gyors?? :S


2008. szept. 24. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Énis voltam már ilyen helyzetben.Szerintem haggy neki egy kis időt. Várd meg még ő lép egyet, lehet ez elfog tartani egy pár napig, több ideig biztosan nem, mert ha tényleg tetszel neki akkor lépni fog.Vagy talán amikor kettesben vagytok, ültök egy padon és beszélgettek (ezt olyan 4-5 nap után szerintem) próbáld meg te hogy közel hajolsz hozzá és nem csak szájra puszit adsz. Azis lehet még nem volt barátnője. Nem minden 14-15-16 éves fiúnak volt még barátnője! :) Remélem tudtam azért egy kicsit segíteni! :)

2008. szept. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem nem tudja, mit kezdjen egy lánnyal, irányítsd :)
2008. szept. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is arra tippelek,hogy te vagy neki az első,ha még a kezedet sem fogja meg magától :) A legegyszerűbb,ha megkérdezed. De ne sűrgesd,nem hajt a tatár,még csak 2 napja jártok! Ha te már tapasztaltabb vagy,kezdeményezz te,ennek ő is örülni fog.
2008. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mit vársz 2 nap után????

Ezek a mai fiatalok...

2008. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biszti te vagy neki az első ha saját magamból indulok ki először azt se tudtam mit csináljak :D Majd megmutatod neki milyen jó dolgokat hagyott ki eddig :-)

Szerintem a 14-15éves fiuknak nagyon nagy részének nem volt még barátnője ...

Hát ez van sok sikert :-)

Egy 16éves srác

2008. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!