Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem hogy mit akar tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem hogy mit akar tőlem ha van barátnője?

Figyelt kérdés
sziasztok! Van egy srác aki nagyon tetszik de van barátnője..mindennap beszélgetünk msn-en és fel is hív ...van hogy órákig beszélgetünk..de nem értem h mit akar tőlem ha van bnője?? Olyan dolgokról beszél velem ami tök jól hangozna ha nem lenne a lány.de így most mit csiáljak??
2010. jan. 1. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Szia! Hát ez rondán fog hangzani de hagyd ott..Van barátnője és még mellé kell valaki?Csak akkor menj bele bármibe ha ár nem lesz ott a lány!Én félnék hogy ezt velem is megcsinálná majd......Ez már innen nem tisztességes!
2010. jan. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van bnője és más csajt hívogat? És ha összejönne veled, akkor is másokat hívogatna? mert ebből kiderül, h egy csaj nem elég neki! Vagy csak testi kapcsit akar, mert ez is lehet!Szerintem ne foglalkozz vele, de ettől még te döntesz!
2010. jan. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kihasználni akar,játszik Veled is,a barátnőjével is.Neki így teljesen kényelmes.A helyedben ezt nem hagynám szó nélkül...
2010. jan. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Szerintem is hagyd ott, ezt veled is megtehetné...én nem tudnék benne bízni.
2010. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mind a ketten 17 évesek vagyunk:)

Múltkor megkérdeztem tőle hogy szereti-e a b.nőjét és mondta hogy Igen. Aztán megkérdeztem hogy szeretsz engem is és erre mondja "Igen". Már nem tudok eligazodni rajta=(

2010. jan. 1. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de egyik "Igen" se igazi igen...
2010. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nah már tényleg nem tudom mit akar...-.-" ha mondok neki vmit a fiú haverjaimról hogy milyen rendesek stb... rögtön elkezdi őket fikázni..-.-"(olyan mintha féltékenykedne)De miért? Múltkor összevesztem vele és akkor oda jött hozzám a közös haverunk hogy a srác maga alatt van mert összevesztem vele(kibékültünk) de akkor is ha vki vkit haverként szeret nem készül ki annyira...
2010. jan. 9. 19:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Új kapcsolatot szeretne mert a jelenlegi szar lett már
2017. szept. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!