Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak akárhogy nézhetnek ki, a nőknek nem a külső a legfontosabb; míg a nőknek mindig szépnek és vékonynak kell lenniük?

Figyelt kérdés

A férfiakat nem annyira bántják, talán ők sem magukat azért, ahogyan kinéznek. A nők között meg rengeteg az önbizalomhiányos, beteg, fogyókúrázó, és gyakrabban készülnek ki attól, amit a tükörben látnak.

A férfiak meg általában röhögnek azon, hogy miért kell ennyire rágörcsölni a külsőre, de azt vajon hány tudja közülök, hogy kevesen vannak, akik természetes módon vékonyak és szép az alakjuk, a többségnek pedig valamilyen formában tennie, szenvednie kell azért, hogy úgy nézzen ki, ahogy elvárják az emberek.

Szerintem egy férfi könnyebben talál párt, akinek nincs tökéletes alakja, mint egy nő.


2010. ápr. 8. 20:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
35%
szerintem nincs igazad. egy tök átlagos csaj ha kicsit ad magára és elmegy társaságba már kapásból több jelentkező közül válogathat, ellenben egy tök átlagos fiú szerintem futkoshat a csajok után nem keveset, mire valami összejön neki.
2010. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nincs igazad, fiú vagyok, nincs semmi degeneráltságom, mégsem találok magamnak senkit. Van több lány, akiknek tetszem, de sosem jön össze a dolog.
2010. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én nagyon sokat adok magamra, még sem volt eddig, csak 1 barátnőm, az is 2 hetes volt... Annyira nem lehetek csúnya, mivel az a csaj elég szép volt.

önbizalom hiányom van, az viszont biztos.

2010. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Azért mert a nők többbsége jól akar kinézni és (tesz is érte) így jobb a választék meg szerintem ha valaki hurkajól akar kinézni annak nemelég 1 átlag pasi neki jobb kell mint amit kaphat szerintem neked meg nemsok srácjut és add lejebb ne legyél igényes:D meg szerintem terhes is vagy:D (csak h ne írjak "normális " kommentet)
2010. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ezt cáfolom kérdező,én sok nőt odateszek külsőmre figyelés szempontjából,reggel egy óra készülődés,tökéletes sérő,ruha kiválasztás,szőrtelenítés(Csubakkától falra mászok :D),edzőterem heti 4-szer,szolárium.

Ezek vannak.Pont ezér csak a tökéletes alakú csajok jönnek be,nagyon igényesek,mert én is teszek a külsőmért,mert nagyon magasak az igényeim.


22F

2010. ápr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
23:29 es. Csak gratulálni tudok.
2010. ápr. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
23:29-es vagyok.Minek is gratulálsz?
2010. ápr. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

szőrtelenítés szolárium? metroszexuális vagy...


és terhes

2010. ápr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
58%

Férfiaknak nehezebb a dolga ebből a szempontból szerintem bát leht hogy csak elfogult vagyok férfiként. :)


Hidd el minket (legalábbis engem) is zavar, ha nem úgy nézünk ki ahogy szeretnénk. Sokan azért "gyúrnak" mert a csajok többségének az jön be, tehát ez kb ugyanaz mint lányoknál a fogyókúra. Persze nem minden csaj szereti a kigyúrt pasikat... Jóképűség: hát ezen meg nem tudunk változtatni, akárhogy is akarunk.

Én személy szerint sosem azt nézem egy csajon, hogy tökéletes legyen, nincsenek magas elvárásaim, mégis általában nehéznek érzem az ismerkedést, és ugyanazt gondolom mint te, hogy a csajoknak a tökéletes pasi kell és egy átlagossal nem foglalkoznak...

Na akkor most kinek lehet igaza..(?) :)

2010. ápr. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Naugye. A férfiaknak könnyebb, jobb az életük. :)

Egy ronda férfi sokat keres és előbb-utóbb talál magának valakit (kivéve ha született vesztes). Viszont egy ronda nőhöz oda se megy senki. Egyedül marad.

2011. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!