Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak akárhogy nézhetnek ki, a nőknek nem a külső a legfontosabb; míg a nőknek mindig szépnek és vékonynak kell lenniük?

Figyelt kérdés

A férfiakat nem annyira bántják, talán ők sem magukat azért, ahogyan kinéznek. A nők között meg rengeteg az önbizalomhiányos, beteg, fogyókúrázó, és gyakrabban készülnek ki attól, amit a tükörben látnak.

A férfiak meg általában röhögnek azon, hogy miért kell ennyire rágörcsölni a külsőre, de azt vajon hány tudja közülök, hogy kevesen vannak, akik természetes módon vékonyak és szép az alakjuk, a többségnek pedig valamilyen formában tennie, szenvednie kell azért, hogy úgy nézzen ki, ahogy elvárják az emberek.

Szerintem egy férfi könnyebben talál párt, akinek nincs tökéletes alakja, mint egy nő.


2010. ápr. 8. 20:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
basszus, igazad van.
2010. ápr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%

Nincs teljesen igazad szerintem. Azért egy teltebb nő is lehet vonzó. Amúgy meg nem véletlen a nőt hívják a szebbik nemnek.

Az utolsó mondattal vitatkoznék. A nők szerintem könnyebben találnak párt, lévén egy pasinak könnyebb a kedvére tenni (és itt nem feltétlen a szexet értem).


üdv

2010. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

Lehet hogy igazadvan, de aztisnézd hogy pl több nő él magyarországon mint férfi:)

A másikmeg azért msotmár nemm1 azse hogy egy fiú hogynézki, a 3. meg hogy hogyha nemtökéletes egy csaj, de azért kinéz valahogy, simán talár párt magának, főlegha a stílusa is megfelelő.

2010. ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
hát rendesen, de azért a poci is lehet cuki :D bár az tény hogy a nőknél ritka az akinek jól áll ha van egy kis felesleg..:S de vannak olyan pasik akiket nem a külső érdekel (ritka de van!! és ez a lényeg!!
2010. ápr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%

A fiúk közt is rengeteg az önbizalom hiányos srác... Csak a fiúk álltalában nem annyira foglalkoznak azzal, hogy hány kiló a súlyuk...

Amúgy meg a lányok attól, hogy túlsúlyosak még lehetnek szépek, csinosask...

2010. ápr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Rohadtul nincs igazad. Minden nő kapcsolatban van! Keress rá iwiweden az ismerőseid között, hogy hány nő egyedülálló és hány férfi...


A férfiakat is bánthatja a külső de kevésbé mint a lányokat node egy önbizalomhiányos férfi hol talál párt?


Az vagyok, 21 évesen nem volt barátnőm. Pedig nem nézek ki rosszul csak nincs önbizalmam. Le se szarnak a nők...

2010. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon is igazad van. Ezt a média is még jobban erősíti, hogy a nőknek tökéletes alakúaknak kell lenniük, hogy érvényesülni tudjanak egy adott helyzetben/ életben. De nekünk nőknek is szerepünk van abban, hogy sok férfi a tökéletes testű nőt keresi.
2010. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
Több a nő mint a pasi. A 40-es korosztály már örül hogy kap elfogadhatót.
2010. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

20:09

De a félénkségeddel együtt azért te is mindig a vékony, nagyon csini nőket nézed ki fogadjunk...

2010. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Csak a nők mesélik be maguknak hogy szépnek és vékonynak kell lenniük és órákat kell állniuk reggel a tükör előtt :) Van egy lány a suliba akibe szerelmes vagyok és nem azért mert festi a haját. Sőt: Valójában mikor először befestette igazán meglepődtem, mivel eredetileg gyönyörű szőke haja volt és most vörös. Na de nem ez a lényeg, hanem az, hogy ettől még ugyanúgy tetszik (se nem jobban, se nem kevésbé!) Szerintem minden férfi így van vele: Ha a párja fogyókúrázik/festi magát hadd tegye, úgy sem lesz se nem szebb, se nem csúnyább (<- kivéve ha túlzásba viszi) tőle. Meg amúgy is az ő élete :)

15/f

2010. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!