Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnőm terhes, már 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőm terhes, már 2 hónapja szakítottunk, most azt mondja lehet hogy tőlem van, ki lehet deríteni valahogy hogy ki az apa?

Figyelt kérdés
Pontosabban 2 hónapja voltam utoljára vele, de már akkor is volt pasija, szóval tőle is lehet a gyerek, de azt mondja ő érzi hogy a tőlem van. Én pedig nagyon nem szeretném és meg akarok bizonyosodni róla hogy nem az enyém a gyerek.
2008. szept. 23. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
DNS vizsgálat.Más nincs
2008. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak is kizárólag a DNS vizsgálat segít, hogy megtudd az igazságot!
2008. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondja már meg valaki, hogyan lehet azt érezni, hogy kitől van a gyerek??? Lehet dobta a másik pasi, így most nálad pedálozik.
2008. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
DNS vizsgálattal lehet kideríteni, ki az apa.
2008. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon okos vagy, akkor ki tudod számolni, hogy pont akkor amikor terhes lett voltál-e vele úgy együtt.
2008. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És ezt a doki meg tudja mondani hogy pont melyik nap lett terhes?

Egyébként nem tudom mit akar tőlem, mert jól megvannak a pasijával.

2008. szept. 23. 22:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, napra pontosan megmondják, vagyis 2-3 nap eltéréssel, mert ugye spermium elég sokáig életképes lehet.
2008. szept. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a 13. héten levő ultrahangos vizsgálatnál meg tudják állapítani a baba pontos (biometriai) korát, az segíthet.


Illetve szuletes után levő dns vizsgálat, mintn többen írták, ami szerintem egy kicsit késő, mert ha a lány nincs férjnél, akkor apasági nyilatkozat kell.


Amit tudsz még tenni, hogy elkéred a lány menzinaptárát, ha van ilyen, és megnézed milyen rendszeres a mensije. Általában a peteérés két mensi között van (pl nekem 28 napos a ciklusom, így 14. napon van peteérésem, a 14-17. napon vagyok termékeny), és megnézed voltál e akkor vele együtt.


Most így nincs más ötletem, sajnálom, azért remélem segítettem kicsit.

2008. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!