Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom egy lánynak valahogy "jelezni" hogy bejön szavak nélkül?

Figyelt kérdés
Mondjuk mikor reggelente a buszon egymásmellett állunk. Mivel adjak neki jeleket, esetleg van olyan, amiből megtudhatom, hogy neki is bejövök-e? Néha észreveszem, hogy egy ideig engem néz.
2011. nov. 12. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok módja van de ha az ostobábbik fajtából van egyiket se fogja megérteni. Hívd el valahova suli után.
2011. nov. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ha nem az ostobábbik fajtából van, akkor mivel tudnám "tesztelni"? Igazából először megakarnám tudni, hogy hogyan reagálna rá egyáltalán, és utána beszélni vele, mert még nem ismerjük egymást, csak látásból...
2011. nov. 12. 23:17
 3/9 Solarian ***** válasza:
Látásból? kezdj el vele beszélgetni. Aztán hivd el valahova suli után.
2011. nov. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondtam. :D Hidd el, ha bejössz neki, akkor eljön veled. Ne legyél beszari mint a fiúk 80%-a. :D Vegyél példát rólam, ha megtetszik valaki leszólítom vmi sz@r indokkal. :D
2011. nov. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
pl? :D
2011. nov. 13. 00:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Pl belemész tök véletlenül, és elnézést kérsz de engesztelés kép elhívod suli után egy kávéra mondjuk. Használd a fantáziád, felebarátom. :D
2011. nov. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Solarian ***** válasza:
VAgy: Szia látlak regelente itt a buszon, de olyan snassz hogy állunk mint kukák az útszélen. Nincs kedved kicsit inkább beszélgetni?
2011. nov. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rajzold le akkor!
2011. nov. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

TE kedves kérdező mintha én lennék! :D


Magam is naponta járok busszal és mindig szemezek a lányokkal, engem is szoktak űgy nézni meg egyből babrálnak a hajukkal, ha melléjük állok vagy rám pillantanak félszegen. De nem merek kezdeményezni!


Tuti, ha odamennék és elkezdenék beszélni elpirulnék vagy elcsuklana a hangom.


Nem olyan könnyű ez a félénkebb fiúknak. :/

2011. nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!