Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lánynak mitől van/lehet...

Lánynak mitől van/lehet ádámcsutkája? Meg lehet tőle valahogy szabadulni? Vagy kevésbé feltűnövé tenni?

Figyelt kérdés
23 éves lány esetében miért van ádámcsutka? Fiúknak szokott lenni, de náluk se mindegyiknek. Lányon olyan csúnya. Nem tudom, mennyire tesztoszteron-függő... Mondjuk, ha a lány melle aránylag kicsi, és picit mélyebb a hangja az arra utalhat, nem? Viszont szerencsére nem szőrös. Ez viszont elbizonytalanít. (Láttam már "bajszos" lányt ádámcsutka nélkül, tehát nem vagyok biztos ebben a tesztoszteron-összefüggésben...) Mit tudtok javasolni? Talán egy divatos sálat a nyak köré tekerni...? (Inkább akkor feltűnő, zavaró, ha felfele néz.)
2009. nov. 21. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van "bajszom",sőt "szakállam" is,de szerintem semmi gond nincs a tesztoszteron szintemmel.legalábbis a melleim normálisak,a csípőm túl széles,nincs ádámcsutkám se.A mély hang az ádámcsutkával van összefüggésben (mármint szervileg) én a helyedben javasolnám neki,h menjen el vmilyen vizsgálatra.
2009. nov. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Talán fül-orr-gégészhez?
2009. nov. 21. 00:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Már megkérdezték itt ezt egyszer.. akkor ezt válaszolták, ha érdekel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__23703..

2009. nov. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek van. ha túl nagy, akkor menj el gégészetre, mutasd meg, hátha valamiért megnagyobbodott.
2010. ápr. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!