Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti hol szoktatok csajozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hol szoktatok csajozni, lányok és ti hol szoktatok pasizni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék még csajozós/pasizós szövegekre is!

Nekem ami eddig a legjobban bejött az az volt mikor megláttam a lányt és elindultam felé de persze barátnőivel állt, nem tudtam hogy vonjam magamra a figyelmet ezért tőlle 2-3 méterre elestem direkt! Ekkor rám figyelt és nevetett, én feláltam majd azt mondtam neki hogy: Látod, még nem is ismerlek de máris a lábaid előtt heverek!!:D ÉS bejött!!:D


2010. ápr. 7. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Én régen neten pasiztam, olyan kocka modon. pedig nem vagyok csúnya, csak egy kicsit defektes :D. De nekem bejött.
2010. ápr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hétfő kedden délután 4től 5ig a Kálvin téren szoktam csajozni.
2010. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 nielindi ***** válasza:
lakotársamnak mondtam, h ha a haverja megint jön látogatoba, akkor aludhatna velem. 180 km-t utazott, velem aludt. azota is együtt. :)
2010. ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
13:25 ez nagyon nagy!!:D:D
2010. ápr. 7. 13:27
 5/7 A kérdező kommentje:
De csajozós illetve pasizós dumákra is kíváncsi lennék!!!
2010. ápr. 7. 13:28
 6/7 anonim válasza:
Ha pl. msnen beszélgettek estefelé, és ő azt írja, hogy megy fürdeni, akkor írd neki, hogy megmosod a hátát. Ez tuti bejön :) Ha meg nem, akkor a csaj vagy egy kőszikla, vagy nem érdekled.
2010. ápr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy hol?

-Társkereső

-Utca, busz, bevásárlóközpont, kávézó, könyvtár, bolt

-Szórakozóhelyek, kocsmák

-Kollégium


Csajozni bárhol és bármikor lehet.

Legjobb csajozós duma?

Na olyan nem létezik, teljesen mindegy mit mondasz, ha tökösen oda mersz menni és nem az jár a fejedbe, hogy ő mit fog gondolni, hanem hogy mit adhat ez a lány az életemhez.

Mindig azt mondom, ami éppen az eszembe jut róla, amikor meglátom.

pl. "Te tipikusan az a fajta nő vagy, aki orvul ellopja a szívemet és szilánkokra töri, úgy hogy légy kedves. :)"

"Olyan szexi vagy hogy fáj rádnéznem, muszály volt idejönnöm."


de az örök klasszikus:

"Hello, a nevem XY."


Igazából a tónus, a testbeszéd, a magabiztosság és a humor ami számít valamint, hogyan látod saját magadat. Ha pozitívan gondolkodsz és tudod mit akarsz akkor az jó, de ha negatívan félsz a kudarctól, akkor be is vonzod azt.

2010. ápr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!