Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom hogy megcsal e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy megcsal e a férjem?

Figyelt kérdés

3hónapja szültem,és amig korházban voltam eljárt kocsmába.

van ott egy vörös csini kiszolgáló és rettentő féltékeny vagyok.Ő állitja hogy nem csalt meg,de én bizonytalan vagyok és ez rettentő rossz.mit tegyek?


2008. szept. 23. 13:33
1 2
 11/13 anonim válasza:
Keress reális, logikus bizonyítékokat, úgy, hogy ne tudja meg semmiképpen. Mert okod van a féltékenykedésre, és fel tud őrölni egy nőt, ha úgy érzi, nem bízhat meg a Szerelmében. De ne beszélj vele erről addig, amíg biztos nem vagy a dolgodban, mert az ilyeneket, a gyanakvást nem veszik a férfiak jónéven, gyakran női hisztinek bélyegzik, és ezzel csak mégjobban eltávolítod magadtól. Tardsd rajta a szemed, de ne felejtsd el, hogy mennyire szereted Őt!
2008. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Mi a férjemmel már 1O éve voltunk házasok,amikor kiderult hogy megcsalt.Azt el sem lehet mondani h. mit éreztem azt hittem h. nem élem tul,h. nincs belole kiut.Jelek amibol erre kovetkeztettem : Nem kívánt,jobban adott magára mint azelott, mindig hordozta a telefonjat magával,szinte már hozzánott.Durva volt hozzam ,csak elnézett mellettem,sokat kocsmázott.Aztan egyszer mikor ittas volt es elaludt elvettem a telefonját szerencse h. tudtam a kodot pedig csak telefonalni akartam jott egy SMS a kedvesétol amit pont "elcsíptem".Eloszor tagadott majd mindent beismert.Azt hittem megorulok,nehezen,de tultettem magam rajta.Azota van 1 ikerpar gyermekunk bizalom részemrol nincs, kulon "kassza" az igen.Ha abban a pillanatban jol dontottem volna,nem maradok mellette.
2008. szept. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az egyik legtutibb az alsógatya ellenőrzés :-), persze, ha a gyanús jelek már megvannak. Úgyis te mosod. Gondolom arra nincs idő, hogy egy gyors menet után még le is zuhanyozzon. A jelek a boxeren viszont félreérthetetlenek...
2008. szept. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!