Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom hogy megcsal e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy megcsal e a férjem?

Figyelt kérdés

3hónapja szültem,és amig korházban voltam eljárt kocsmába.

van ott egy vörös csini kiszolgáló és rettentő féltékeny vagyok.Ő állitja hogy nem csalt meg,de én bizonytalan vagyok és ez rettentő rossz.mit tegyek?


2008. szept. 23. 13:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Próbálj te is csini vörös lenni :-).

Viccet félretéve, azért ha megcsal a férjed, annak más jele is van! De szerintem ne nyomozz, mert a bizalmatlanságot utálják a pasik. Próbálj beszélni vele. Mondd el neki, mennyire nyomorultul érzed magad és alakítsd úgy a dolgokat, hogy örömmel menjen haza hozzátok!

2008. szept. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hiába beszélek vele,ő azt mondja hogy nem.de cssak csak eljár oda azért is ha nekem rosszul esik.hát akkor vajon miért?
2008. szept. 23. 13:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát én biztos kiakadnék, ha a szülés miatt még kórházban vagyok de a páromnak meg az a legjobb elfoglaltsága, hogy kocsmázik. Nálunk otthon a férjem megiszik esténként 2sört, ennyi. Nem megy kocsmázni. Mi lenne ha megkérnéd, hogy otthogy igyon 2sört, ne a kocsmába??? És nem hiszem, hogy egy apukának, ha ilyen picurka a lánya, kocsmázni kéne. Miért nem otthon van helyette??? De a pasik a tiltást nem szeretik. Ne tilts, hanem kérd meg. Mosnd l, hogy ez rosszul esik neked, és próbáld meg kiszedni belőle, hogy miért olyan fontos neki a kocsmázás.
2008. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ja bocs, nem írtad, hogy milyen nemű a babátok, csak jött a lány:-)
2008. szept. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos, ha hangot adsz a féltékenységednek, azzal csak mégjobban belekergeted valamibe. Hiába vagy féltékeny, nem szabad nagyon kimutasd, mert ezzel teszed meg az első hibát. Nem rossz ötlet, az hogy kérd meg hogy otthon igya meg a sört. De az igazság az hogy aki kocsmába jár, az nem a sör miatt jár, hanem a társaság miatt. Mondd meg neki hogy neked és a babának szükségetek van rá, és arra hogy veletek legyen, hiszen erről szól a család, amit együtt vállaltatok.

Hiába kérded hogy megcsal e, úgysem fogja sosem bevallani, ez tény. Nincs ismerősöd esetleg aki lejár, vagy lejárhatna vele?

Miből tudhatod hogy megcsal? Nem kiván, nem törődik úgy veled mint eddig. Láthatóan máshol jár az esze. Láthatóan jobban ad önmagára mint eddig. stb. Amennyiben ezeket tapasztalod, szerintem a legjobb megoldás ha nem balhézol, nem mutatod hogy észrevetted, hanem szépen csendben utána jársz a dolgoknak. Bár a bébi mellett most ez elég nehéz, de biztos van vmi amivel utána nézhetnél. Tudod melyik kocsmába jár? Esetleg leküldhetnél egy ismerőst. Vagy tudom csúnya dolog, de belenézhetnél a telefonjába, úgy hogy ne tudja meg. Vagy ilyen dolgok. Csúnya dolgok ezek, de egy biztos: magától sosem vallaná be ha megcsalna, abban az esetben ha nem akar titeket elvesziteni. Egyébként meg ne idegeskedj, mert csak a babádnak ártasz vele, ugyanis elapadhat a tejed is. Lehet hogy csak vak lárma az egész. Egy csinos pultosnő még nem jelent semmit az ég világon.

2008. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Egyébként van okod a féltékenységre? Mármint úgyí értem hogy volt már rossz tapasztalatod a férjeddel kapcsolatban? Mert ha nem, akkor kár most ezen rágódnod.
2008. szept. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De igenis légy féltékeny,csak ne mutasd ki! Már előttem írták, és az tényleg jó: valakit,akit nem ismer a férjed,küldj el a kocsmába,mikor ott van, és majd kiderül. Minél hamarabb derítsd ki,mert a bizonytalanság nagyon felőrli az embert. Meg a kapcsolatot is,ha éppen hű a férj...És igenis,ilyenkor tényleg érdemes megnézni a telefonját,ha az megnyugtat. Csak ki ne derüljön. Viszont ha már bizonyítékod van arra,hogy nem csal meg, akkor fejezd be az idegeskedést,és nyugodj meg!!!
2008. szept. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat,

úgy érzem már nem ragaszkodik hozzám annyira,mint rég.és a röhej hogy fordult a kocka mert mindig ő volt féltékeny.a pici babát is ő akarta jobban,és most tessék...

sajnos nem tudok senkit utánna küldeni,mert akit lehetne,nem fogja beárulni ha esetleg lenne mit.atelcsijét megnéztem,semmi.de hát ha odajár akkor minek telefonáljon?!azért köszi mindenkinek.

2008. szept. 23. 14:38
 9/13 A kérdező kommentje:
ja,és elfelejtettem.14 éve vagyunk eggyütt,nem volt még ilyen húzása,csak most úgy érzem hogy amig nem voltam itthon azt csinálhatott amit akart és ettől teljesen begyangyult.úgy értem jó volt neki egy kis szabadság,és ezért gondolom azt hogy lehet hogy tett olyat amit normál esetben nem tett volna.
2008. szept. 23. 14:41
 10/13 anonim válasza:
csábítsd el fogdosd megy a virslijét
2008. szept. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!