Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rajottem h a ferjem megcsal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajottem h a ferjem megcsal. Hogy borutsam a bilit? Nem akaok vitat!

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 02:38
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Először tanulj meg írni.

Összepakolsz és elköltözöl.

Vagy ha nálad laktok akkor összepakolsz neki és elmegy.

2009. nov. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsanat epp az utcan vagyok es telefonrol irok igy gondolom megbocsathato bun! O most alszik beeneztem a telojaba mert mar egy ideje gyanakszom! Bocs az esetleges hibakert! Amugy alberlet es ket ho a felmondas egyedul egyikunk sem tudja fizetni!
2009. nov. 19. 02:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Szívás. Akkor együtt kell maradnotok a házban úgy hogy már nem vagytok egy pár. Vagy hozzám költözöl :)
2009. nov. 19. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat nem szeretnem vegig asszisztalni h ezek kavarnak a hatam mogott. Eleg szar ez igy is. Nem vagyok kivancsi az ejszakai smsezesekre. De nem nagyon tudok hova menni. Hogy lehet ezt lelkileg elviselni? Mert rohadtul faj, de elfogadom legyenek boldogok en biztos beadom a valast. Csak tok gaz, h erre a szemetre ment el az egesz fiatalsagom. Es akkor meg azt mondja h szeret meg imad, tegnap vett nekem parfumot meg olelgetett. De akkor miert? Nincs gyerekunk, ha nem szeret miert van meg itt?
2009. nov. 19. 06:10
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Akkor ne vitatkozz, hanem pakoljössze és menj.

Miért van veled ha megcsal?

Mert te egy biztos pont vagy az életében.Mosol, főzől rá,pátyolgatod, előtted nem kell mindig tipp-toppnak lennie.

2009. nov. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok pasi csak akkor fogja fel mennyit ért neki a felesége mikor az már nincs mellette. Egyszerű, mondd meg a férjednek h tudsz mindent, és beadod a válást. Ha a bizalom megtörik, az az életbe nem lesz olyan mint volt, vagy el is tűnik végleg.
2009. nov. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű! Bepakolsz, és elmész. Még Te nem akarsz vitát? Ne legyél ennyire naiv!
2009. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Aksika válasza:
Már régen rossz ha te nem akarsz vitát.Azt gondolom,hogy te egy irányítható valaki vagy.Pakold már oda magad és pakolj össze mindegy hogy hova mész de onnan el.Amennyiben nem teszed úgy főlj tovább a saját levedben és emészd magad.
2009. dec. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!