Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl? Felhivtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl? Felhivtam a Páromat hogy elmeséljem hogy a kislányunkal épp ma mit "tanultunk"! És tök flegmán beszólt!

Figyelt kérdés

Felhivtam a Páromat hogy elmeséljem hogy a kislányunkal épp ma mit "tanultunk"!Neki állom neki mondani hogy ez meg ez volt erre közbe szól hogy mi lenne ha olyan munkahelye lenne ahol nem tudná felvenni a telefont akkor kit hivogattnánk!És ezt tök flegmán!Miközben tudom jól hogy most per pill a szüleimnél van fennt mert ilyenkor délután munka közben van egy pár órás szünete!Szóval nem munka közben zavartam!Ja!Meg hétvégén ingyen hiv!!!

Én reagálom túl vagy tényleg bunkó volt velem?


2008. szept. 21. 17:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
72%

Nálam nyugodtabb embert nem hordott a hátán a föld. Elhiheted! :) De van olyan ismerősöm, aki olyan mint te. Ha a pasi csak máshogy néz rá, mint szokott, akkor már elkezd kombinálni, meg persze hisztizni.


Ezt a pasik nem nagyon csípik, de ha te nem ilyen vagy, akkor nincs semmi baj! :))))

2008. szept. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!