Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl? Felhivtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl? Felhivtam a Páromat hogy elmeséljem hogy a kislányunkal épp ma mit "tanultunk"! És tök flegmán beszólt!

Figyelt kérdés

Felhivtam a Páromat hogy elmeséljem hogy a kislányunkal épp ma mit "tanultunk"!Neki állom neki mondani hogy ez meg ez volt erre közbe szól hogy mi lenne ha olyan munkahelye lenne ahol nem tudná felvenni a telefont akkor kit hivogattnánk!És ezt tök flegmán!Miközben tudom jól hogy most per pill a szüleimnél van fennt mert ilyenkor délután munka közben van egy pár órás szünete!Szóval nem munka közben zavartam!Ja!Meg hétvégén ingyen hiv!!!

Én reagálom túl vagy tényleg bunkó volt velem?


2008. szept. 21. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Talán ha vele beszélnéd meg a dolgot és nem neten írogatnál, megoldódna és kiderülne, mi volt az oka.
2008. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én is hasonlóan rosszul érezném magam, ha beszól... Kérdezd meg, hogy miért így mondta és hogy neked milyen fontos ami a kislányotokkal történik. Lehet, hogy éppen nem volt jó hangulata vagy ilyesmi.
2008. szept. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A 2.-iknak köszönöm a választ!Természetesen beszélni fogok vele!

Az elsönek meg üzenem hogy igen megfogom vele beszélni de mivel nincs itthon ezért most vele nem tudom telefonon meg nem szeretném!!!!

2008. szept. 21. 17:56
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Valóban bunkó volt,mert ha nem is ér rá vagy nincs jó kedve,akkor mondhatta volna,hogy nemsokára visszahív és megbeszélitek....Nem értem miért probléma,hogy a felesége felhívta,gondolom jól esett volna beszélgetni,én is berágnék ha így viselkedne a párom.

Szépen is le lehetett volna reagálni,vond kérdőre,hogy mit zavartál meg amiért ezt érdemelted?!

2008. szept. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akkor jó!Nem érzem most már hülyén magam hogy igy reagáltam rá!Bár egyszerüen csak elnézést kértem a zavarásért aztán elköszöntem és leraktam a telefont!Nem veszekszek!Ezért ki is kapcsoltam a telefont!

Amúgy meg épp valami hülyeséget nézett a tv-ben!

Meg tényleg én úgy vagyok vele hogy ki a francal ossza meg a gyerekeimmel való történéseket mint az apjukkal!?

2008. szept. 21. 18:19
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem lehet, hogy egy másik nőnél volt? Egyébként én meg szoktam kérdezni azt akit hívok, hogy tudunk e most beszélni. Ne sértődj meg, de ez nem olyan általános kérdés, amire egy tök idegen tud válaszolni. Ezt csak a férjed mondhatja meg. Minek találgassunk?
2008. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha a psikat zavarja minden. De te ismered. Én tudom magamról, ha szar kedvem van én is flegma vagyok a férjemmel, és ilyenkor mindig addig kiabálunk egymással telón míg mindketten idegbetegek leszünk én meg rendszeresen rácsapom a telót. De mi ezen már fenn sem akadunk. Nem szoktad túl sokszor felhívni egy nap? úgy értem, hogy nem 1-2szer, hanem többször? Mert az is idegesítő lehet, ha mondjuk állandóan hívogatod. De sztem is beszéld meg vele mi volt a gond, lehet, hogy épp stresszes napja volt.
2008. szept. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem nem volt nőnél!Miér5t lkett volna nőnél???Irtam a szüleimnél volt fennt!

Amúgy meg rendezve lettek a dolgok!Megbeszéltük!

2008. szept. 22. 18:53
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Fogadjunk állandóan cirkuszolsz és már unja. :)
2008. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem te a saját kapcsolatodból indulsz ki!!!!!!!!!!
2008. szept. 25. 06:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!