Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom lányhaverjai írkálna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom lányhaverjai írkálnak neki, hívogatják, cicizálnak velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 21. 12:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

letöröltem magam azóta myvipről...XD

írt neki fölényesen h na én erről a képről megmondtam a véleményemet már..:P én meg annyit írtam a barátomnak h macika,bejött amit mondtam!köze nincs hozzá h én mit mondtam a barátomnak..majd akkor szóljon ha a sor elejére írom a nevét h neked szól...

2008. szept. 21. 22:46
 12/19 anonim ***** válasza:

Figyelj, bocs, hogy ezt mondom, de ostoba vagy. Minek kérdezel meg valamit, amire nem érdekel azoknak az embereknek a válasza, akik kicsit máshogy látják ezt az egészet, mint te a jelenleg hatalmas kamaszegóddal? A csaj érezte, hogy neki célzod, és megfelelően reagált rá. Az ő szemszögéből az volt a helyzet, hogy inkább te égj az emberek előtt, mint ő. És nincs igaza?

Amúgy meg nem csak körülötted forog a világ, és mért ne kapcsolódhatna be valaki egy NYILVÁNOS beszélgetésbe, főleg ha hozzá tud szólni a témához. Ha nem a csajnak céloztad volna a dolgot, akkor négyszemközt mondod a barátodnak. Ez a véleményem.


Inkább ne is tetted volna fel ezt a kérdést, ha nem hallgatsz a tapasztaltabbakra...

2008. szept. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
hallgatok,de elegem lett abból h nem élhetünk a kommentjei meg a privát véleményezése nélkül..azon idegesítettem fel magam h olyan fölényesesn,kérkedve írta h én már megmondtam a véleményemet,mintha lenne vki...
2008. szept. 21. 23:18
 14/19 anonim ***** válasza:
Mért lenne kevesebb, mint te? Te is fölényesen írtad azt, amit írtál, mit vársz? Mint már mondtam, kamaszegó elég nagy és könnyen sérül, ezért jobb lenne, ha a myvipen fölényeskedés meg bugyuta kommentírkálás helyett inkább személyesen élnétek az életeteket. Ha zavar titeket a kommentelés, le lehet tiltani, amúgy sincs értelme.
2008. szept. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
mondom egy szót nem írtam..és akkor fölényesen írt,mintha vmi kitüntetett lenne h ő már megmondta a véleméyét erről a képről..nincs kamaszegó,senki nem szólt hozzá..és ne ő mondja már h legyek-e féltékeny vagy sem...nekem az ne magyarázzon aki fiúnak is elmenne kinézetileg és belsőleg is,de minden órában a barátom myvipjén lóg...
2008. szept. 21. 23:30
 16/19 A kérdező kommentje:
az a lényeg h úgy írt vissza h mit képzelek magamról ki vagyok h írok a barátomnak...szal mintha ő én lenne...
2008. szept. 21. 23:32
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyképű vagy, én asszem befejeztem, nem próbállak jobb belátásra bírni. Majd az ilyen hisztikkel elüldözöd magad mellől a barátod, aztán leshetsz. Inkább gondold meg,hátha van alapja annak, amit írtam. Sok sikert.
2008. szept. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
nagyképű?:D lehet h az vagyok,de az én barátom velem van,és nem kell azzal menősködni h már véleményt mondhatott a képről az a csaj..XD gáz...én nagyon féltékeny vagyok,igen...rá nem,mert randa:D csak úgy írt mintha hű de előnyös helyzetben lenne,mert ő már látta a képet előbb mint ahogy felkerült... mintha így lenne h bibibí én már meg is mondtam neki h jó kép...de am nem érdekel,féltékeny vagyok,de engem ne oktasson ki,majd csak akkor ha odaírom h ez most neked szólj,figyelj!addig ne szóljon be!
2008. szept. 21. 23:46
 19/19 A kérdező kommentje:
amúgy olyan szívesen megbeszéltem volna vele h őt is zavarná ha a pasijának minden órában írnék egy kommentet...de nem osztottam,nem írtam semmi olyat...direkt,h a barátom ne szívjon miattam...mert az osztálytársa,kedveli is,nekem se lenne vele semmi bajom konkrétan...
2008. szept. 21. 23:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!