Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom lányhaverjai írkálna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom lányhaverjai írkálnak neki, hívogatják, cicizálnak velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 21. 12:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi az,hogy cicizálnak velem?


... [:

2008. szept. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudasd a barátoddal, hogy ez téged idegesít, onnantól neki kell tennie valamit. Te ne szállj szembe a csajokkal, mert könnyen nevetségessé teheted magad. Hagyd, hogy a barátod intézze el, viszont az ő figyelmét mindenképpen hívd fel rá, hogy ez neked nem tetszik.
2008. szept. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Írt egy csaj h jaj,ő már elmondta erről a képről a véleményét..én meg írtam ezen komment alá h látod,szivem megjósoltam a dolgokat(annyi volt h egy hete megmondtam sorrendbe h kik fognak neki írni)..és a csaj visszaírja h jaj meg ne halj a féltékenységbe...
2008. szept. 21. 12:50
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük.
2008. szept. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
de nekem ne cinizáljon egy olyan,akire egy karaktert nem pazarolok...nem neki írtam,a barátomnak írtam h látod,megmondtam előre...és akkor visszaír mintha lenne vki h nehogy megöljön a féltékenység...ilyen cinikusan...
2008. szept. 21. 14:50
 6/19 A kérdező kommentje:
ja és a barátom azt mondta h vmennyire igaza volt a csajnak,merthogy nyilvánvaló volt h a csajra célzok azzal h én megmondtam előre...
2008. szept. 21. 14:51
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
ha szeretne a csávó akkor kiált volna melleted.én a helyedbe nem keresném egy darabig.jusson eszébe egy kicsit a dolgok
2008. szept. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Látod, pont erre mondtam, hogy nevetségessé teszed magad. Minek kell kommentekben bökdösődni? Ha bajod van a csajjal, az még mindig eggyel jobb megoldás, ha megmondod neki, nem pedig a szeme láttára szivatod. Sértette az önérzetét, és visszabökött, és most látod, nála a pont. Megéri ez neked? Inkább beszéld meg a barátoddal, hogy koptassa le ezt a pár tyúkot. De ne ess azért át a ló túloldalára sem, mert nem feltétlen akarja mindenki lenyúlni a barátod, aki valaha hozzászólt. Normális, hogy egy kicsit féltékeny vagy, de akkor is jobb, ha a barátod küldi el őket. Ha meg már nem bírod türtőztetni magad, legalább légy egyenes, és mondd el a véleményed. De még így is megvan az esélyed rá, hogy nevetségessé tesznek azzal, közlik a nagy közönség előtt, hogy féltékeny vagy. Amivel azért nem is lőnek nagyon mellé... Gondolkodj gyorsabban, mint amilyen gyorsan gépelsz. :)
2008. szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem bökdösődtem...annyit írtam a barátomnak h na látod,megmondtam..és erre a csaj így támadt nekem...
2008. szept. 21. 22:27
 10/19 anonim ***** válasza:

Kettőtök közül te voltál cinikus, nem a másik csaj. Igenis, bökdösődtél, mert te minek neveznéd azt, ha szólnál egy sráchoz (akitől esetleg nem is akarsz semmit), a barátnője meg téged hülyének nézve (hogy na majd úgysem tudod, miről beszél) közli, hogy látod, kicsim, megmondtam. Nem őt védem, mert ha látja, hogy féltékeny vagy, akkor már visszavehetett volna kicsit. De valszeg élvezi a helyzetet, hogy te kínlódsz és feladod a magas labdákat, amiket ő lecsapkod, így teljesen hülyét csinál belőled. A barátod meg nem szól, mert mit lehet ilyenkor mondani?


Az én önérzetemet is sértené, ha az egyik haverom barátnője a fülem hallatára próbálna kiröhögtetni, főleg ha ok nélkül. Ez persze nem jelenti azt, hogy neked most nincs okod féltékenységre, csak kiröhögnek, ha ilyen gyerekes formában ki is adod magadból. Legyél kicsit higgadtabb, mert most a csajé a pont, ebből ő jött ki jobban. Legközelebb már okosabb leszel, és nem írsz vagy mondasz semmit meggondolatlanul. Ha rám hallgatsz, persze.

2008. szept. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!