Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt megtehetem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt megtehetem? Nem néznek hülyének miatta? A pasim se?

Figyelt kérdés

Megtehetem, hogy a barátommal (akit naaaagyon szeretek és mindenemet odaadnám érte) leülünk egy parkban egy padra akkor megtehetem, hogy lefekszek a padon, a hátamon úgy, hogy a fejem a pasim ölében van? Nem néznek emiatt hülyének? És a barátom mit szólna hozzá? Zavarná vajon?

Köszi!

16/L


2010. ápr. 2. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz,de amikor olvastam,azt hittem mást akarsz xD

Szerintem oké :P

Amúgy szerintem a pasid is örülne neki,bár attól függ,hogy mióta jártok.

2010. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

3 hónapja járunk.

Köszi!

2010. ápr. 2. 20:14
 3/10 anonim ***** válasza:
igazából nem para a dolog, mért ne feküdhetnél? ki tiltja meg?:) ám aki meg szól érte csak azt kel neki válaszolni hogy nem kell idenézni:)
2010. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"nem kell idenézni. mi nem tehetünk róla hogy neked nincs aki az öledbe feküdni/kinek az ölébe feküdhetnél" xD

közi!

2010. ápr. 2. 20:21
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy ti mit szólnátok hozzá ha ilyet látnátok?
2010. ápr. 2. 20:22
 6/10 anonim ***** válasza:
én már sokszor láttam ilyet, voltak, akik a fűben ültek, de nem értem ebben mi a nagy szám.. sőt az én ölembe is feküdtek már, minden előzetes figyelmeztetés nélkül, először kicsit meglepődtem, de nem volt semmi extra.. azért azt megjegyezném, hogy túl sokáig ne fetrengj az ölében, mert egy idő után azért kényelmetlen :D
2010. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is mást olvastam először(nem kellett volna az,hogy megtehetem:D)


És amúgy szerintem se "gáz",a párod örülni fog neki:)

2010. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincsen ezzel gond, sokszor látni ilyet...
2010. ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
megszámolhatatlan ilyet látni, semmi nincs ebben. csak nyugodtan:D
2010. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak akkor fognak hülyének nézni, ha a hasaddal fekszel a padra. De akkor nagyon.


Vagy nem hülyének hanem valami másnak. De az büntetendő.Azt nem ajánlom,pláne nem a parkban

2010. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!