Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy a csajom ilyen cuccokban jár bulizni?

Figyelt kérdés

Van egy szép barátnőm...(nem aki a képen természetesen..) és utálom hogy a csajok lek.rvázzák ha buliba megyünk, a pasik meg másznak rá...

Ti elviselnétek ha a barátnőtök ilyen cuccokban flangálna????

Ha rászólok leordit hogy ami szép azt meg kell mutatni mindenkinek...

Jó kapcsolat lenne de ez kikészit!

26F


[link]


[link]


2010. ápr. 2. 17:39
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

De hétköznap is úgy jár mintha a kifutóról jött volna...órákig szépitkezik...1 éve vagyunk együtt de nem birom megszokni.

Mindig mondom neki hogy feltűnési mániában szenved...

Szerintem az a baja hogy régebben nem nagyon figyeltek fel rá, emlékszek gyerekkorában kis kövérke volt...nem annyira de hiába volt szép arca a pasiknak mindig a barátnői kellettek.

Aztán hajón dolgozott és úgy jött haza mint a topmodellek..én gyerekkorunk óta ismerem és mikor hazajött akkor jöttünk össze. Jó igaz egy kis szilikon, szoli, meg szőke haj sokat csinál....a lelke gyönyörű, aranyos kedves lány....

Szeretem, de most már mindenki láthatta milyen szépecske lett nem kellene neki ennyire kihivoan öltözködni...

De ha felhozom mindig veszekedünk

2010. ápr. 2. 17:59
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért Te is összejöttél Vele annak idején,és nem hiszem,hogy akkor apáca jelmezben járkált,mikor megismerkedtetek!Szóval Te választottad őt,és tisztában voltál vele gondolom már akkor is,hogy neki ilyen a stílusa.Ha ennyire zavar az öltözködése,akkor keress inkább egy visszafogottabb lányt,de ne Őt akard minden áron megváltoztatni.Ő így érzi jól magát,mások meg irigyek rá,ennyi.Ha annak idején így fogott meg Téged,ahogy van,akkor nem értem,most miért zavaró ez számodra.
2010. ápr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
meg a barátnői is ezt csinálják..majmolják egymást
2010. ápr. 2. 18:02
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Közben olvastam az utolsó kommentedet.Így már valamelyest más a helyzet.Viszont ez a lényegen nem változtat,ő csinos akar lenni,ki akar tűnni a tömegből.Valószínűleg,mióta kikupálódott,ő ilyen,ez a stílus tetszik neki.Amíg a viselkedése normális,hűséges Hozzád,addig szerintem ne az érdekeljen,ki ribizi le,és ki sem,hanem,hogy együtt vagytok,és szeretitek egymást.
2010. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Pláne, ha régebben kövérke volt... Tudod milyen szar az amikor van rajtad +5-10 kiló, akkor már ember sem vagy! Már mindent értek: szeretné megmutatni magát, mert most nem kövér! és mindenki, aki keresztülnézett rajta, az most irigykedik: semmi nem növeli az önbizalmat ennél jobban! És te kedves kérdező, akkor amikor kisebbek voltatok észrevetted-e vagy csak akkor, amikor leszállt arról a hajóról....?????
2010. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Hadd legyen sikere, ha már fiatalabb korában nem volt, úgyis megunja.
2010. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Azok előtt nem igazán foglalkoztam vele...tudtam hogy rendes lány de igaz...nem érdekelt különösebben...viszont pasival jött haza...és akkor is hiába tartottam eszméletlenül vonzónak, mint sokan akik azok előtt nem annyira...meg kellett harcolnom a szerlméért rendesen..okos, tudja mit csinál..

Én nem azt kértem tőle járjon apácajelmezben csak egy kicsit szolidabban...ha kirakja a cicijét legalább a derekát takarja el vagy a lábát...ne mindent egyszerre

azt hiszem ma beszélek vele

2010. ápr. 2. 18:10
 18/31 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet, hogy te érzed magad "kevésnek" hozzá?
2010. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Nem nem érzem magam kevésnek ha erre vagy kiváncsi..
2010. ápr. 2. 18:16
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Az az érzésem, hogy a külseje nélkül téged sem érdekelne a szeretnivaló személyisége.
2010. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!