Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy a csajom ilyen cuccokban jár bulizni?

Figyelt kérdés

Van egy szép barátnőm...(nem aki a képen természetesen..) és utálom hogy a csajok lek.rvázzák ha buliba megyünk, a pasik meg másznak rá...

Ti elviselnétek ha a barátnőtök ilyen cuccokban flangálna????

Ha rászólok leordit hogy ami szép azt meg kell mutatni mindenkinek...

Jó kapcsolat lenne de ez kikészit!

26F


[link]


[link]


2010. ápr. 2. 17:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
A második túlzás, de az első rendben van.
2010. ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
35%

én csaj vagyok, de neke se lenne jobba véleményem, ha meglátnám, mint amiket mondanak rá

ne engedd neki szerintem

2010. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

az első???????

nem tudom ha a te csajod szaladozna igy akkor mit szólnál?

Ezeket kb 1 hónapja rendelte netről...már sima boltba nem is lehet kapni semmit szerinte..meg mindenből hiperszuper szexis kell...én kivagyok ettől

2010. ápr. 2. 17:43
 4/31 anonim ***** válasza:
52%
nem hiába másznak rá...ilyen kihívó ruhákban.... én finoman céloznék rá hogy egy kicsit vissza kéne magát fognia
2010. ápr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
52%

Hát ez elég durva. Nem lehet vmi jó neked.

Szerintem mond meg neki kerek-perec,hha ilyen ruhába megy továbra is bulizni,akkor ott hogyod!

2010. ápr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
34%
Nem volt még csajom;) 23/L
2010. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
60%

hát már nem azért de nagyon ribancos !!

én nem engedném neki az tuti .. vannak ettől visszafogottabb ruhák is..ami szexi

2010. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
59%
Sztem meg tök jól néznek ki ezek a cuccok, egyetértek azzal, h meg kell mutatni, bár én tudnám megtenni! Mások talán azért k.urvázzák, mert van stílusa, nem hétköznapi és inkább irigység van mögötte. Hát örülj neki, hogy minden pasi téged irigyel a barátnődért! Ha mentek bulizni, igyekezz mellette lenni, légy rá büszke! Esetleg kérj tőle tanácsot, hogy te hogyan öltözz, hogy "passzoljatok". Jó ízlése van sztem, ne feledd téged is kiválasztott!
2010. ápr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, a másodikra gondoltam, hogy rendben van. Az a bikinifelső tényleg durva.
2010. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%
Hát én 100% h nem engedném el így buliba a barátnőmet. Ok hogy nézzen ki szépen stb de ez már durva. A második még valahogy elmegy de az első...azt inkább nekem húzza fel a hálószobában. És én mégcsak nem is vagyok konzervatív.
2010. ápr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!