Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal házat szeretnénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal házat szeretnénk venni (vagyis csak ő), de a kisfiunk születése óta (9 hónapos) rossz a kapcsolatunk. Belemenjek, vagy ne? Többi lent.

Figyelt kérdés

A kisfiunk születése óta elutasító velem a párom, sokrétű a problémánk. A tőlem telhető legtöbb módon próbáltam megmenteni a kapcsolatunkat(nem vagyok szent, tudom,hogy mi volt az én hibám), nem sok sikerrel.Így felajánlottam, hogy menjünk párterápiára.Mindennel szemben elutasító, nem beszeélünk semmiről.A kisfiát szereti, de engem nem. Csak azt mondogatta a 9 hónap alatt, hogy idő kell neki. Többször mondta, hogy költözzünk külön.Már albérletet is néztem. Erre meglátott egy eladó házat.Kis felújításra szorul, de kp-ra meg tudnánk venni.Tettszene is, de így hogy menjek bele???Ő a tudtom nélkül igent mondodtt a vételre.

Most úgy érzem magam, mint akin erőszakot követnek el.A házvásárlás jó dolog, mint ahogy a sex is, de ha akaratod ellenére történik...

Arról sem vagyok meggyőződve, hogy a kisfiunknak jó lenne ha együtt maradnánk.

Na most a kérdés:

1.Maradjak ebben a kapcsolatban, válasszam a kényelmesebb utat(mint sok ember, köztük a nagymamám is), törődjek bele a sorsomba,remélve, hogy idővel békében élhetünk,vagy

2.kezdejek új életet a kisfiammal kettesben, ami bár marha nehéz lesz, de az én döntésem,és nincs sanyarú párkapcsolat benne.

Hozzáteszem a szülés utáni nehézségek minket nem összekovácsoltak, inkább közénk álltak.(Egyszer sírtam és kiabáltam tehetetlenségemben, mikor hátbavert, ez volt az egyetlen alkalom hónapokkal ezelőtt.De mivel bántalmazott gyerek voltam, így ez is mindig ott motoszkál a fejemben) Nem lettünk igazi család. Ami sokszor nyomaszt.

Nos?


2016. márc. 5. 08:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"A kisfiunk születése óta elutasító velem a párom, sokrétű a problémánk."-"Csak azt mondogatta a 9 hónap alatt, hogy idő kell neki. Többször mondta, hogy költözzünk külön."


Szóval a gyerek megfoganása előtt, körül is már gázos volt a helyzet. Hiba volt vállalni a terhességet és most megintcsak beljebb ásnád magad a kapcsolatba?

A párod azért volt/van veled, mert szüksége van rád (gondolom anyagilag, meg hogy ellátod), de nem azért mert szeret.

Eddig folyton külön akart menni, akkor szerinted most miért akar házat venni? Hogy olcsóbban lakjon (meg különköltözéskor lesz mit megosztani, mert nem az albérletbe fizettetetek). Aztán meg előbb utóbb szerintem csalna élethosszig, vagy szétválnátok, ha már mindketten gyűjtöttetek valamennyi pénzt, meg ha ő talál magának valakit.

Írtad, hogy te is a rendezett körülményeket akarod a gyereknek, tehát ez már nem egy jó kapcsolat, csak el akarjátok játszani egy házban a gyerkőcnek a családot. De ez nem hinném, hogy működne hosszabb távon.

Én a 2-es verziót tanácsolnám, de a te életed, te döntesz.

2016. márc. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!