Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről? (álom)

Figyelt kérdés
álmodok mindig egy fiúról, de tudom, hogy tetszik nekem. viszont úgy érzem mostmár én is neki. egyyszer már volt köztünk pár dolog, de visszautasított. most azt álmodtam h jól elvagyunk, de amikor rákérdeztem, hogy folytassuk e együtt,ismét visszautasított. szerintetek ez mit jelent?
2010. márc. 31. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Konkrét jelentése ennek az álomnak nemhiszem hogy van - sokkal inkább szerintem az aggodalmaidat álmodtad meg

22F

2010. márc. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Andrewka ***** válasza:

Azt jelenti h csak dugni akart veled.

Az álmok nem jelentenek semmit. Úgyhogy szerintem felejtsd el.

2010. márc. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy nagyon szeretnél ezzel a pasival járni
2010. márc. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az első és harmadik válaszokat köszönöm:) valóban igy lehet,mert tartok a visszautasítástól:S
2010. márc. 31. 12:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, a csillagok szerint, hogy tartasz tőle, hogy megint visszautasít!
2010. márc. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Noss!


Az álmok ne befolyásoljanak ilyen döntésekben helyzetekben, az ember képes mindig először a negatív dolgokra gondolni.

A lényeg az hogy róla álmodsz tehát előfordulhat , hogy szerelmes vagy. Próbálj meg közeledni ehhez a fiúhoz. Amennyire csak tudsz. Találkozzatok.

2010. márc. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
próbálok.csak a beszélgetés nem megy, egyikőnknek sem..mintha "félnénk" egymástól:) vagy nem tudom..!
2010. márc. 31. 12:14
 8/11 anonim ***** válasza:

12:11-es vok:


Szóval amikor leültök akkor kínos csend van mi?

-Ez a legrosszabb. :)

Keressetek témát, ha elmentek sétálni akkor út közben találhattok is , kirakatokat néztek, az utcán sétáló emberekről, is beszélgethettek vagy amiket az utcán láttok. Beszélgessetek, arról, hogy mit gondoltok egymásról, ki mit fog csinálni tavasszal merre fogtok elmenni idén nyaralni, de van még 1000 dolog

2010. márc. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem is az h csend..de néha az is, nem nagyon tudunk mit beszélni, egymáshoz hozzászólni...reszemről tudom ,hogy azért...:) már elég türelmetlen vagyok, de az a baj, hogy én túl büszke vagyok h megtegyem az első lépéseket, hisz lány is vagyok..neki pedig nem kéne félnie:(
2010. márc. 31. 13:44
 10/11 anonim ***** válasza:

12:11-es vok:


Szerintem legyél nyíltabb felé, mutasd azt, hogy érdekel az amit mond, lehet olyan vagy mint egy kőfal amin nehéz átjutni, kicsit felszabadultabbnak kéne lenned, mosolyogj sokat ha együtt vagytok, nem tudom érted e mire akarok kilyukadni. Szerintem ő úgy látja mint ha te felállítottál volna egy mércét és ahhoz neki meg kéne felelnie és nem mer akármit mondani, mert fél , hogy rosszul jönne le neked. Mert túl magasak az igényeid.


Szóval legyél felszabadultabb ha vele vagy legyél felé nyitottabb, vidám, mosolygós. És figyelj arra amit mond és keresd a tekintetét.

2010. márc. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!