Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk (elsősorban)! Nektek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk (elsősorban)! Nektek mi a véleményetek az alábbi helyzetről? Jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
Együttvagyok egy sráccal, szeretem, és ő is engem. Meg van köztünk a testi és lelki dolog is csak érdekelne hogy furcsa-e hogy van hogy 3-4 napig nem találkozunk? Vagy hogy nem írok neki mindennap sms-t? Baj hogy nem lógok mindig a nyakán?
2011. jún. 12. 22:39
 1/6 Burny bácsi ***** válasza:
Helyesen teszed. Te örülnél, ha nem lenne életed, mert állandóan rajtad lógna valaki? /Itt az asszony beintett/
2011. jún. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szeríntem nem furcsa, ha így is tudjátok hogy mi történik egymás életében.

Ezt úgy értem ha nem csak szexelni találkoztok, hanem így is egy rendes "pár" vagytok...

2011. jún. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze, tudom mi van vele meg nem csak a 'szexpartnerem'
2011. jún. 12. 22:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyes vagy.

Csak így tovább.

2011. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mnden pasi ilyen csajra vágyik, aki nem lóg egész nap a nyakán.
2011. jún. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

akkor szerintem semmi gond :)

(én vagyok akit kommentáltál)

2011. jún. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!