Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet-e barátság fiú és lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e barátság fiú és lány között az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Régebben a fiú nagyon szerelmes volt a lányba, de nem jártak, mert a lány csak barátnak akarta a fiút. Jelenleg huszonévesek, mindketten több éves kapcsolatban.
2010. márc. 29. 14:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Noss!


Lehetséges erre magam is élő példa vagyok sajnos.....


Azt mondod, hogy nem volt köztetek semmi. A fiú szerelmes volt beléd , de te részedről csak ismerkedés és barátság volt maximum szeretet. Ha a fiú nagyon szerelmes volt beléd, akkor valószínűleg nem szeretne véglegesen elveszíteni téged, és mivel részedröl nem lenne a jövőben sem semmi komoly, ezért szerintem lehetséges a barátság. Ha a srác szerelmes volt beléd akkor sosem fog tudni véglegesen elfelejteni téged, és legalább hetente 2 hetente biztos szeretné tudni , hogy jól vagy e vagy hasonló. Esetleg megisztok majd néha együtt 1 kávét.


A másik, hidd el, hogy néha többet érsz egy fiúnak a barátságával mint egy lányéval, egy fiú nem úgy fog gondolkodni ahogy egy nő, más tanácsokat fog adni, nem fog veled együtt sírni meg pityeregni, lazábban fogja fel a dolgokat, (kivétel ha b*zi), olykor-olykor jó ha egy lánynak vannak fiú barátai is. 26/f

2010. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen, én szeretném, ha barátok lennénk és úgy néz ki, hogy működik is a dolog, csak érdekel, hogy láthatom-e ezt jól, mik a tapasztalatok..
2010. márc. 29. 17:51
 13/15 anonim ***** válasza:
17:30 as vagyok, a saját tapasztalataim alapján ha nem alakulnak ki szorosabb érzelmek akkor szex után is igaz barátok fogtok maradni, de lehet, hogy kicsit jobban fogtok majd aggódni a másikért, DE! ez az én tapasztalatom ha esetleg más kritizálná....
2010. márc. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért van több éve kapcsolatban, mert még mindig utánad epekedik.
2010. márc. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
17:56 Te érted magadat? Ki akarja, hogy utánam epekedjen? Én barát akarok neki lenni, leírtam magyarul. A válaszolók egy része írta, hogy szerelmes (lesz) belém ennek ellenére.
2010. márc. 29. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!