Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet-e barátság fiú és lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e barátság fiú és lány között az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Régebben a fiú nagyon szerelmes volt a lányba, de nem jártak, mert a lány csak barátnak akarta a fiút. Jelenleg huszonévesek, mindketten több éves kapcsolatban.
2010. márc. 29. 14:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát... adok neki 1% esélyt. Ha már tényleg nem szereti a lányt a srác.
2010. márc. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A szerelem elmúlik....Pláne ha nem viszonozzák.....

A másik több éves kapcsolat sokat jelent.

Hát barátság lehet,de a fiú részéröl 50% az esély hogy ismét szerelembe esik.......

2010. márc. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet ,pont a mi esetünket irtad le.Nem lehet hogy az én legjobb barátom vagy annak a barátnője vagy?:D:D
2010. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet azt mondani, hogy biztos, hogy nincs tobb koztuk mint baratsag... Szerintem a fiu meg most is tobbet erez...
2010. márc. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
ha többéves kapcsolata van mindkét félnek,akkor szerintem lehet
2010. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

szerintem lehet. Legalábbis én már láttam ilyet.


Volt egy srác, aki nagyon bele volt zúgva a barátnőmbe,de a barátnőm kikosarazta. Aztán később velem járt a srác sokáig,barátnőmmel meg nagyon jó barátok lettek. Mi már azóta szakítottunk,de a barátnőmmel még mindig tartja a kapcsolatot,nagyon jóban vannak azóta is.


A barátnőmnek van pasija 2 éve, a srácnak nincs most párja, de csak barátok,semmi több.

2010. márc. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve nem lehet olyan barátság lány-fiú közt, mint fiú-fiú és lány-lány közt, pont ezért mert az egyik fél mindig többet akar. Pláne, ha már szerelmes volt belé egyszer. Majd újra jön a fellángolás.
2010. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sz.tem nem lehet.
2010. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már túl vannak egymáson.
2010. márc. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem, nincsenek "túl egymáson" a te értelmes megfogalmazásodban.

Köszönöm mindenkinek a választ, eléggé megoszlanak a vélemények, hogy a fiú részéről mi is a helyzet..

2010. márc. 29. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!