Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két hét alatt elmúlt a szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hét alatt elmúlt a szerelem, csak az ő részéről. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt.És az elmúlt 9 napba 1szer találkoztunk.Mert kiderült,h a barátnőmnek megváltoztak az érzései.Az elött majdnem minden nap találkoztunk.A napokban ő szokott hívni, néha a semmiről beszélünk, néha ,meg 20 percet is eltelefonálunk, és akkor mondja h hiányzom neki, meg hogy akar velem találkozni.Holnap találkozunk is.Mit tegyek h újra szerelmes legyen belém?
2008. szept. 18. 11:12
 1/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy a kérdésem elléggé átlagos, de nekem ez a helyzet új!nem akarom elveszíteni, mert nagyon szeretem!sztem csak a lángot kellene újra fellobbantani, csak nem tudom hogy.Vhogyan meg kéne érintenem a lelkét, mint ahogyan akkor mikor elöszőr találkoztunk, és egymásba szerettünk.(még gonfoltam ide írom...)
2008. szept. 18. 11:26
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha szereti a romantikát,akkor valami ilyen jellegű dologgal lepd meg.

Vagy vidd el színházba, romatikus vacsora, akár otthon, feltehetsz valami szép zenét,gyertyafény. Ha nálunk ilyen probléma lépne fel, ilyennel próbálnám feldobni a kapcsolatunkat.

De persze a legjobb dolog szerintem az az,hogyha megbeszélitek,hogy mégis mi az,ami miatt megváltoztak az érzései. Mert hip-hopp nem szeretünk csak úgy ki valakiből.

2008. szept. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást.Beszélünk róla, de Ő sem tudja megfogalmazni.Egyszerűen úgy érzi hogy már nem olyan mint régen.
2008. szept. 18. 11:49
 4/6 anonim ***** válasza:
A férfiak hajlamosak arra hogy egy idő után nem törődnek úgy a párjukkal,emiatt a nő egyedül érzi magát.Szerintem jobban kellene figyelned rá,elvinni olyan helyekre ahol szeret lenni,meglepni,mert a lányok szeretik ha a férfiak irányítanak és szerveznek programot.A barátaitokkal is szervezhetnétek kicsapongós bulikat,mert az se jó ha mindig együtt vagytok kettesben,mert egy idő után unalmas lesz.Törekedj a változatosságra és legyél spontánabb.
2008. szept. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

asszem fiú vagy, és a barátnődről van szó... :P de lehet tévedek... :)


szerintem 8 hónap után most először kezdett el megváltozni a kapcsolatotok. "lenyugodni." és ez nem azt jelenti hogy nem szeret, csak kevesebb hévvel, de ez hullámzó. Ha nem akar elhagyni, ha őszintén képes veled erről beszélni, akkor nincs baj. :)

2008. szept. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen a barátnőmről van szó!Köszi a tanácsod,szerintem is ez lehet.akkor szerinted ne próbáljam jra meghódítani, hanem hadjam hogy ő tegye hejre a dolgokat?
2008. szept. 18. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!