Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből az ő részéről szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből az ő részéről szerelem lesz?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, és van egy fiú 14. Mindent megbeszélünk, meg tetszek a haverjának, és ő is elmondja, hogy ki tetszik neki. Egyik barátnőmet akarja elhívni túrázni, hogy hátha összejönnek, de én tudom, hogy barátnőm sose jönne össze vele, mert elég válogatós barátnőm xd és barátnőm nemet fog neki mondani, ebben biztos vagyok, és ha továbbra is ilyen jóban leszünk, és mindenben támogatjuk egymást, érezni fog majd többet mint barátság? Félek is ettől :/ nem akarom elveszíteni a barátságunkat. Csak már nem nagyon hiszek a fiú-lány barátságba, mivel haverjával is így kezdtük, majd ez lett a vége,hogy többet érez, és most a haverja miattam szenved...
2011. ápr. 25. 13:43
 1/5 valaki a tömegből ***** válasza:
Szerintem ez egészegyszerüen tisztességtelen, hogy két fiuval kavarsz egyszerre. Ne haragudj, de én a szavaidból erre következtetek. Nem lehet szeretni egyszerre két fiut, vagyis ezzel csak magad ásod alá. 17/F
2011. ápr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egyikkel se kavarok -.- mind a kettővel barátok vagyunk, vagy nem ismered a FIÚ-LÁNY barátságot?:) ja bocs, biztos nem, idézlek "a szavaidból erre következtetek" :)
2011. ápr. 25. 15:14
 3/5 valaki a tömegből ***** válasza:
Azt hiszem félre értettem a szíveget, bocsánat. Ne haragudj a válaszom miatt, az igazsághoz az is hozzá tartozik hogy nekem még nincs túl sok tapasztalatom ezekben a dolgokban :D
2011. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Röviden: Attól félek, hogy a legjobb fiú barátom, többet fog érezni irántam, ha ilyen jóban vagyunk? szerintem ezt legjobban egy fiú tudja..
2011. ápr. 25. 15:21
 5/5 valaki a tömegből ***** válasza:
ha még érdekel a válaszom, szerintem boztosan megfordult a felyében, de hogy ténylegesen akar e valamit azt csak ő tudja :)
2011. ápr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!